فناوری اطلاعات

برخورد نزدیک از نوع فناوری نوین

بزرگ‌ترین مرکز فروش محصولات سامسونگ روز چهارشنبه ۲۰ بهمنماه طی مراسمی با حضور مدیران ارشد سامسونگ  به طور رسمی آغاز به کار کرد.
در این مراسم، که در حضور هیاتی از مدیران ارشد سامسونگ از کرهجنوبی برگزار شد، بام سوک هانگ، مدیر سامسونگ در ایران، افتتاح این فروشگاه را گام بزرگی در جهت عرضه محصولات و خدمات متمایز  برای مشتریان ایرانی دانست.
 
HHP- SES Event (1).jpg
در این فروشگاه که در طبقه همکف بازار بزرگ چارسو قرار دارد، تمامی محصولات سامسونگ الکترونیک اعم از موبایل، تبلت، لوازم جانبی، لوازم خانگی و تلویزیونها و نمایشگرهای جدید سامسونگ عرضه میشود.
به گفته هانگ این فروشگاه تنها مکانی برای فروش محصولات نیست، بلکه فضایی برای لمس فناوری‌های روز دنیا و تجربه جدیدترین محصولات الکترونیکی سامسونگ است. 
 
به گفته مدیر عامل سامسونگ ایران، این فروشگاه ۸۲۰ متری مطابق با آخرین استانداردهای دیزاین و ارائه محصولات طراحی شده  و هدف از  گشایش آن آشنایی هر چه بیشتر مشتریان ایرانی با سبک نوین و هوشمند (smart home) زندگی است. در طراحی این فروشگاه آشپزخانه شبیه سازی شده‌ای با  محصولات سامسونگ در نظر گرفته شده که امکان ارائه این محصولات در محیطی نزدیک به واقعیت را  فراهم کرده است. 
 
در قسمت مربوط به تلویزیون، علاوه بر حضور جدیدترین نمایشگرها و تلویزیونهای سامسونگ، فضایی با عنوان اسمارت‌هاب تایزن (Tizen Smart Hub) در نظر گرفته شده است. در این بخش بازدیدکنندگان ضمن آشنایی با جدیدترین اپلیکیشنها و بازیهای اسمارتهاب تلویزیونهای سامسونگ، میتوانند از نزدیک با این برنامهها که مبتنی بر سیستم عامل جدید سامسونگ یعنی همان تایزن است، کار کنند.
 
HHP- SES Event (2).jpg
در این مراسم علی جعفریه، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ، گفت: «امروز به جرئت مهمترین روز در سال ۹۵ برای بخش موبایل سامسونگ است. این فروشگاه حاصل زحمات تیم بزرگی از سامسونگ و شرکای ما در بازار چارسو است. سامسونگ نه تنها پیشگام در خلق محصولات نوآور الکترونیکی در دنیاست، بلکه امروز پیشگام در عرضه نوین این محصولات هم هست. فروش نوین به معنای ارائه لمس و تجربه محصولات و آشنایی کامل با جزئیات و قابلیت‌های محصول است. هدف اصلی ما در این فروشگاه ارائه متفاوت محصولات برتر و تکنولوژی خاص است، و تاکید بر این نکته که سامسونگ در راستای خلق آینده‌ای الهام بخش از فناوری و خلاقیت حرکت می‌کند.»
 
پس از افتتاح مرکز خدمات موبایل در طبقه منفی یک چارسو، این فروشگاه دومین مجموعه در راستای به کمال رساندن ارائه محصولات و خدمات به شیوه نوین در چارسو است. در این مرکز که علاوه بر بزرگ‌ترین فروشگاه سامسونگ، لوکسترین و مجهزترین آنها هم محسوب میشود، برای آسایش هر چه بیشتر مراجعهکنندگان جایگاههای متعدد جهت استراحت آنان و تعامل بیشتر با فروشندگان فراهم شده است.
 
فروشگاه بزرگ محصولات سامسونگ با افتتاح رسمی از روز چهارشنبه در طبقه همکف بازار چارسو در تقاطع جمهوری پذیرای مراجعه‌کنندگان خواهد بود.

​​