رگولاتوری

January 25, 2018
10:29 پنجشنبه، 5ام بهمنماه 1396
کد خبر: 87528

نسترن محسنی رسما بعنوان معاون صدور پروانه و بررسی های اقتصادی رگولاتوری منصوب شد

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)؛ مهندس نسترن محسنی رسما به عنوان "معاون بررسی های فنی و صدور پروانه" سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد.

وی پیش از این و در 29 آبانماه پس از انتصاب دکتر عباسی شاهکوه بعنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، بعنوان سرپرست این معاونت منصوب شده بود.

نسترن محسنی که فارغ التحصیل سال 1377 مهندسی برق از دانشگاه آزاد واحد مرکز تهران است، مدیرکلی دفتر بررسی های فنی و اقتصادی از سال 95 تا کنون، معاونت دفتر بررسی های فنی و اقتصادی از سال 92 تا 95، معاونت اداره کل صدور پروانه سرویس های ارتباطی از سال 92 تا 95، ریاست اداره سرویس های ماهواره ای رگولاتوری از سال 88 تا 92، کارشناس ارشد بی سیم رگولاتوری از سال 85 تا 88، کارشناس بیسیم در اداره کل ارتباطات رادیویی وزارت پست و تلگراف و تلفن از سال 82 تا 85، کارشناس اداره کل امور نیروی انسانی و ارزشیابی شرکت پست از سال 80 تا 81 و کارشناس سرویس متحرک زمینی اداره کل ارتباطات رادیویی وزارت پست و تلگراف و تلفن از سال 78 تا 80 را در کارنامه خود دارد.
 
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.