فناوری اطلاعات

خرید جدید مایکروسافت برای توسعه GitHub

منبع: همکاران سیستم
مایکروسافت در آخرین اقدام خود شرکت Pull Panda که ابزارهای مورد نیاز GitHub را تولید می‌کرد به مبلغ نامشخص خریداری کرد و این خبر روز گذشته به صورت رسمی اعلام شد. طبق آخرین تصمیمات اتخاذ شده مایکروسافت در نظر دارد فناوری Pull Panda را برای ارتقا سیستم گردش کار بررسی کدها مورد استفاده قرار دهد.
 
شرکت Pull Panda که از زمان تاسیس آن حدود یک سال و نیم می‌گذرد سرویس‌هایی مانند Pull Reminders، Pull Analytics و Pull Assigner را ارایه می‌کند تا فرآیند بررسی کدها را آسان‌تر کند. سرویس Pull Reminders به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار امکان می‌دهد به دیگر مراکز نرم‌افزاری اعلام دهند که یک نرم‌افزار ارایه شده نیاز به بررسی بیشتر دارد.
 
سرویس Pull Analytics اطلاعات آماری دقیق را در مورد همه چیز، از زمان انتظار گرفته تا همکاری‌های صورت گرفته برای توسعه یک نرم‌افزار را منتشر می‌کند. سرویس Pull Assigner نیز به صورت خودکار کدها را بین تیم‌های نرم‌افزاری منتشر می‌کند.
 
هر سه ابزاری که شرکت Pull Panda عرضه می‌کند از هم اکنون به صورت رایگان در اختیار مراکز توسعه دهنده نرم‌افزاری قرار گرفته‌اند و این شرکت‌ها می‌توانند در فروشگاه اینترنتی GitHub Marketplace با دریافت اپلیکیشن Pull Panda به هر سه سیستم مذکور دسترسی داشت هباشند.
 
شرکت مایکروسافت اعلام کرد طرح اشتراکی Enterprise  در کمپانی مذکور را متوقف می‌کند و با این وجود تصمیم دارد مشتریان کنونی طرح Enterprise  را همچنان مورد پشتیبانی قرار دهد.
 

​​