تلفن همراه

مدل مفهومی گوشی تاشوی جدید سامسونگ لو رفت

منبع: خبرگزاری فارس
سامسونگ قصد ندارد تولید گوشی‌های تاشو را به تنها یک مدل محدود کند و تولید انواع گوشی با نمایشگرهای تاشو در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
 
 
 به نقل از انگجت، به تازگی تصویری از مدل مفهومی گوشی جدید سامسونگ در اینترنت منتشر شده که نشان می‌دهد این بار به جای تولید گوشی با نمایشگرهای کتابی تاشونده، این شرکت تولید گوشی با یک نمایشگر سرتاسری که از وسط تا می‌شود را در دستور کار خود قرار داده است.
 
 
بر اساس اطلاعاتی که سامسونگ در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود منتشر کرده گوشی جدید این شرکت با نمایشگر تاشو به گونه‌ای طراحی شده که به صورت عمودی تا شود. البته سامسونگ هنوز هیچ گونه جزئیات فنی در مورد این گوشی منتشر نکرده است.
 
به نظر می رسد مزیت مهم طراحی چنین گوشی امکان استفاده از آن با تنها یک دست و آزاد بودن دست دیگر برای انجام امور مختلف و متعدد باشد.
 
برخی ناظران بازار احتمال می دهند که چنین گوشی برای استفاده و فروش در بازار چین تولید شده باشد، به خصوص که چینی ها از مدت ها قبل از مشتریان پروپاقرص این نوع گوشی های تاشو بوده اند و پیش از این نیز گوشی های تاشو و کشویی رازر موتورولا را به طور گسترده خریداری می کردند.

​​