تلفن همراه

موس پدی که شارژر می شود

منبع: خبرگزاری مهر
 
رقابت برای تولید لوازم جانبی جذاب رایانه ای این روزها وارد مراحل تازه ای شده و یکی از این لوازم که روز به روز محبوب تر می شود، شارژر بی سیم است که حالا در قالب یک موس پد عرضه شده است.
 
به نقل از نیواطلس، یک شرکت تجاری شارژر بی سیم تازه ای را در قالب یک موس پد روانه بازار کرده که هم می توان موس را برروی آن قرار داد و هم می توان گوشی همراه را با استفاده از آن شارژ کرد.
 
موس پد شارژر بی سیم که توسط یک شرکت هندی تولید شده Pennline Deskmo نام دارد و جنس آن از چرم است. وزن کم و ظرافت و مقاومت بالا از جمله مزایای این شارژر بی سیم است. این موس پد می تواند در کنار لپ تاپ و به جای تراک پد آن مورد استفاده قرار بگیرد.
 
موس پد یادشده به صورت تاشو طراحی شده و یک میدان مغناطیسی در زیر پوسته بیرونی آن، امکان شارژ گوشی را فراهم می کند. طراحی تاشو تکیه دادن گوشی به این موس پد در زمان شارژ را هم ممکن می کند.
 
شارژر بی سیم این موس پد از نوع ده واتی است و لذا برای شارژ گوشی به مدت زمان زیادی نیاز ندارد. امکان انجام مکالمه صوتی و ویدئویی نیز در حین انجام شارژ بی سیم وجود دارد. قیمت این شارژر بی سیم تنها ۳۱ دلار است که از سایت شرکت سازنده یعنی ویلیام پن قابل خریداری است.

​​