فناوری اطلاعات

منتظر ساخت Death Stranding 2 باشیم؟

منبع: ویجیاتو
 
 Death Stranding، یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های منتشر شده سونی در سال ۲۰۱۹، اولین اثر هیدئو کوجیما کارگردان ژاپنی پس از جدایی از کونامی است. این بازی با استقبالی ترکیبی از کارشناسان و منتقدان روبرو شد، اما با این حال به نظر می‌رسد موفق شده رضایت اکثر هواداران سایر کارهای پیشین کوجیما را جلب کند. در گفت‌و‌گویی کوتاه و در حالی که مدت زمان زیادی از انتشار بازی نمی‌گذرد، کوجیما مختصر به امکان ساخت دنباله‌ای برای Death Stranding صحبت کرده است.
 
به گزارش گیم‌اسپات، کوجیما از دوستی نزدیکش با نورمن ریداس می‌گوید و توضیح می‌دهد دوست دارد دوباره با ریداس همکاری داشته باشد. او اشاره دارد به ساخت دنباله‌ای برای Death Stranding با همکاری ریداس علاقه‌مند است، اما باور دارد همه چیز باید از بنیان دوباره ساخته شود. گویا اگر چنین اتفاقی بیافتد، داستان ماجرا مستقیما از پایان قسمت اول ادامه پیدا نخواهد کرد. دیگر اطلاعاتی در این رابطه در دسترس نیست، چرا که کوجیما بخش اعظمی از این مصاحبه را به حکایات گربه بالا انداختن ریداس اختصاص داد!
 
دیگر اتفاق جالب این روزهای مربوط به Death Stranding این بود که «هلن میرن» بازیگر پیشکسوت سینمای هالیوود در توییتی عنوان کرد از استودیوی کوجیما بازدید کرده، چرا که پسرخوانده‌اش «الکس هکفورد» یکی از آهنگسازان بازی و سایر عناوین پلی استیشن است.
 
گفتنی است کوجیما چند روز قبل در توییتر به این موضوع هم اشاره داشت با توجه به کنسل شدن پروژه‌های مورد انتظار Silent Hills، ممکن است به ژانر وحشت برگردد، که در این حالت هم باز با نورمن ریداس همکاری خواهد کرد. هنوز معلوم نیست پروژه بعدی استودیو کوجیما پروداکشنز چه خواهد بود، اما بدون تردید فعلا فاصله زیادی تا انتشار اثری جدید از کارگردان ژاپنی داریم.

​​