فناوری اطلاعات

آپارات‌گیم به روز رسانی شد

منبع: پیوست
 
 
آپارات گیم،سرویس ویژه گیمرها و استریمرهای ایرانی در سه بخش زیر ساخت سخت افزاری، زیر ساخت نرم افزاری و تجربه کاربری به روزرسانی شد.
 
به گزارش روابط عمومی آپارات، آپارات‌گیم در بخش اول تغییرات که مربوط به زیرساخت نرم‌افزاری است، قابلیت‌هایی نظیر اضافه شدن امکان خرید اشتراک برای استریمرهای برگزیده، تغییر در نحوه شمارش بازدیدکنندگان، پیاده‌سازی سامانه ضدتقلب پیشرفته، پنل پیشرفته دسترسی به آمار پخش زنده، قابلیت‌هایی پیشرفته برای مدیریت بخش گفتگو، امکان Host کردن و اضافه شدن امکان بارگذاری اموجی و نشان اختصاصی حمایت توسط استریمرهای برگزیده ایجاد کرده است. اپلیکیشن اندروید آپارات نیز با تمرکز روی قابلیت پخش زنده به روزرسانی شد.
 
در بخش به‌روزرسانی زیرساخت‌های سخت‌افزاری می‌توان به افزایش تعداد سرورهای پخش زنده اشاره کرد. به واسطه‌ این تغییر، سایت آپارات قادر به پذیرش تعداد بیشتری پخش زنده همزمان بر بستر خود خواهد بود.
 
در تغییر سوم آپارات‌گیم با محوریت تجربه کاربری، تعداد بازدید لحظه‌ای از لیست‌های عمومی حذف شده است و تمرکز این سرویس بر لیست بازی‌ها خواهد بود.
 
کاربران آپارات‌گیم از روز گذشته (۲۳آذرماه) به استریم‌ها در فصل دوم آپارات گیم به نشانی Aparat.com/Game دسترسی پیدا کردند.

​​