فناوری اطلاعات

رکورد جشنواره بازی‌های جدی شکست

منبع: ایرنا
 
 
 در رویداد SeGaP ۲۰۱۷ ( بازی‌های جدی)، مجموعا ۵۴ بازی و در رویداد SeGaP ۲۰۱۸ مجموعا ۳۶ بازی برای این جشنواره ارسال شده؛ این در حالی است که در دوره سوم این رویداد، دبیرخانه SeGaP ۲۰۱۹ مجموعا ۷۲ اثر دریافت کرده است.
 
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، حامد نصیری دبیر جایزه بازی‌های جدی از شکسته شدن رکورد تعداد ارسال آثار به جشنواره بازی جدی سال خبر داد. بر این اساس، در رویداد SeGaP۲۰۱۷، مجموعا ۵۴ بازی و در رویداد SeGaP۲۰۱۸ مجموعا ۳۶ بازی برای این جشنواره ارسال شده و این در حالی است که در دوره سوم این رویداد، دبیرخانه SeGaP۲۰۱۹ مجموعا ۷۲ اثر دریافت کرده است.
 
وی گفت: با اتمام مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی، بازی‌های ارسال شده برای ارائه به هیات داوران در حال پردازش هستند.
 
نصیری افزود: اگرچه بر اساس نظر داوران تا هفته آینده فینالیست‌های این رویداد مشخص خواهند شد، اما تمام آثار ارسالی که حائز صلاحیت حداقلی برای بخش جشنواره باشند، جدا از امتیاز داوران برای انتخاب آثار برتر به حامیان مالی رویداد ارائه خواهند شد.
 
فینال رویداد «جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۸» در روز جمعه، ۶ دی‌ماه در تالار الزهرا دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
 
برای حضور در سمپوزیوم و اختتامیه SeGaP۲۰۱۹  در سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و بخش مربوطه ثبت نام کنید.

​​