فناوری اطلاعات

بازی واقعیت مجازی Prince of Persia معرفی شد

منبع: گیم فا
 سال‌های زیادی از انتشار آخرین نسخه از مجموعه‌ی Prince of Persia می‌گذرد. بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands آخرین نسخه از این سری بود که در سال ۲۰۱۰ میلادی منتشر شد. حال به‌تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) بازی جدیدی از این مجموعه را معرفی کرده است. این بازی Prince of Persia: The Dagger Of Time نام دارد و یک عنوان واقعیت مجازی خواهد بود.
 
طبق اطلاعات منتشر شده، سبک بازی Prince of Persia: The Dagger Of Time به صورت واقعیت مجازی فرار از اتاق (Escape Room) است که در آن معماهای گوناگونی وجود دارد که می‌توان به صورت Co-Op چهار نفره و با همکاری دوستانتان آن‌ها را حل کنید. در این بازی، بازی‌بازان باید با همکاری یکدیگر معماهای مختلف را حل و از مکانی به نام قلعه‌ی زمان فرار کنند. یوبی‌سافت از وجود بیش از ۳۰۰ برای تجربه‌ی بازی در سراسر جهان خبر داده است. به‌نظر می‌رسد این شرکت قرار است برنامه‌های مختلفی را از طریق واقعیت مجازی برگزار کند و این پروژه را قدمی بزرگ و مهم برای خود به حساب می آورد.
 
شعبه‌ی دوسلدورف یوبی‌سافت (Ubisoft Düsseldorf) واقع در کشور آلمان، وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی Prince of Persia: The Dagger Of Time را برعهده دارد.

​​