فناوری اطلاعات

زمان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی مشخص شد

منبع: آی تی ایران
 
 
بعد از لغو برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان بازی که قرار بود بین روزهای شانزدهم تا بیستم ماه مارس از علاقمندان میزبانی کند، برگزارکنندگان این رویداد بزرگ صنعیت بازی، روزهای چهارم تا ششم آگوست را به عنوان زمان برگزاری این کنفرانس اعلام کردند.
 
بعد از گسترش ویروس کرونا در جهان و نگرانی‌ها در خصوص ابتلای بازدیدکنندگان به این ویروس، بسیاری از رویدادهای بزرگ در جهان لغو شد که کنفرانس توسعه دهندگان بازی نیز یکی از این موارد بود. اگرچه مدیران این کنفرانس، در ابتدا تصمیمی‌به لغو و یا تعویق زمان برگزاری این مراسم نداشتند، اما با کنار کشیدن برخی از شرکت‌ها و همچنین هشدارها در خصوص گسترش این بیماری در بسیاری از کشورهای جهان، بالاخره تصمیم به برگزاری این رویداد در زمانی دیگر گرفته شد.
 
اما ساعاتی پیش مشخص شد که این کنفرانس در بازه زمانی سه روزه و در شهر سن فرانسیسکو از علاقمندان به صنعت بازی و توسعه‌دهندگانی که در این عرصه فعالیت می‌کنندف میزبانی خواهد کرد. ثبت‌نام برای این رویداد از هم اکنو آغاز شده است.
 
اگرچه هنوز حدود پنج ماه به زمان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سال 2020 باقی مانده اما برخی از کارشناسان، ابراز نگرانی کرده‌اند که ممکن است با توجه به موجی جدید ابتلای مردم جهان به این ویروس نوظهور، تدابیر حفاظتی تا ماه آگوست نیز ادامه داشته باشد.
 
با این حال، فعلا نمی‌توان در خصوص زمان پایان یافتن حضور این ویروس در جهان با قاطعیت اظهارنظر کرد و باید منتظر ماند و دید که در طی هفته‌ها و ماه‌های آتی چه رقم خواهد خورد.

​​