فناوری اطلاعات

کمیپن «هرکجا،هرزمان، یادگیری» با تداوم بحران کرونا وارد فاز سوم شد

منبع: پیوست
 
 
 
کمپین آموزشی «هرکجا، هرزمان، یادگیری» به دلیل استقبال مردم و تداوم شرایط بحران کرونا وارد فاز سوم شد. براین اساس سومین فاز ارائه آموزش‌های رایگان از یکم تا سی و یکم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد. این کمپین در این فاز، برای هر ایرانی ۵۴ میلیون ریال یارانه استفاده از آموزش‌های رایگان الکترونیکی ارائه می‌کند.
 
آکادمی «اینفوگرام»، یک مرکز آموزشی با رویکرد ارتقای مهارت‌های نوآورانه و توسعه فردی بوده که در زمینه‌های اینفوگرافیک، ارائه (پرزنتیشن)، بازاریابی (مارکتینگ) و روابط عمومی به صورت حضوری و آنلاین دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند. حال با شیوع کرونا و قرنطینه خانگی این آکادمی با همکاری جمعی از مدرسان و متخصصان، مراکز آموزشی و کارآفرینان در قالب کمپین « هرکجا، هر زمان، یادگیری» دوره‌های آموزشی رایگان برگزار کرده است. این کمپین آموزشی در دو فاز نخست خود، در دو بازه زمانی ۱۲ اسفند ماه تا ۲۸ اسفند ماه ۹۸ و ۴ فروردین تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری برگزار شد و به دلیل تداوم شرایط بحران کرونا قرار است سومین فاز ارائه آموزش‌های رایگان را از یکم تا سی ویکم اردیبهشت ماه کلید بزند.
در فاز سوم، «ایلیا آکادمی» و «آکادمی اینفوگرام» در راستای مسئولیت اجتماعی خود۱۰۰ وبینار رایگان را در اردیبهشت ماه با موضوعات متنوع آموزشی برگزار می‌کنند که ارزش این دوره‌ها برای هر ایرانی معادل۵۴ میلیون ریال خواهد بود.
«ایلیا آکادمی»، به عنوان یکی از مراکز آموزشی فعال در این کمپین با ۱۲ سال فعالیت در حوزه مشاوره مدیریت، تعاملات بین‌المللی، تاکنون بیش از ۳۵ هزار ساعت آموزشی برگزار کرده و آموزش‌های آن در حوزه توسعه مهارت‌های حرفه‌ای و توسعه مهارت‌های تخصصی مدیریتی متمرکز است.
 
۹۳ وبینار آموزشی در ۲ فاز نخست
در ۲ دوره ابتدایی کمیپن رایگان «هرکجا،هرزمان، یادگیری» ۹۳ وبینارآموزشی در ۱۶۷ ساعت برگزار شده و طی آن ۴۰ هزار و ۶۹۰ ثبت نام در دوره‌های آموزشی صورت گرفته و ۷۶ هزار و ۸۱۲ نفر-ساعت آموزش ارائه شد. در برپایی این کمپین در مجموع  ۵۹ مدرس  از ۳ کشور و ۱۰ شهر همکاری کردند که براین اساس علاوه بر ایران از کشورهای کانادا و اوگاندا نیز داوطلب برای تدریس حضور یافتند.
بر اساس تعداد دوره‌های برگزار شده در این کمپین با در نظر گرفتن هرساعت آموزش، معادل ۳۰ هزارتومان، تاکنون دراین دو فاز به میزان ۲میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان آموزش رایگان در دوران قرنطینه خانگی به مردم ارائه شده است.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فاز سوم این کمپین می‌توانند به آدرس‌های  ilia-academy.com  و  https://infogramacademy.com/ مراجعه کنند.
 

​​