فناوری اطلاعات

جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی به صورت آنلاین برگزار می‌شود

منبع: پیوست
 
رویداد ویگما یا جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی  ۹ خردادماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این رویداد قرار بود ۱۵ اسفندماه سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا لغو شد.
 
رویداد جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما، نخستین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی است که به همت رسانه‌های تخصصی بازی و با حمایت و همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای قرار بود روز ۱۵ اسفند ۹۸ در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شود؛ اما به دلیل شیوع کرونا این مراسم لغو و به زمان دیگری موکول شد، حال شورای سیاست‌گذاری ویگما با شرایط جدید به وجود آمده تصمیم گرفت تا این رویداد به صورت آنلاین برگزار شود.پلتفرم آپارات همچنین به عنوان بستر برگزاری این رویداد به صورت آنلاین انتخاب شده است.
این رویداد یک روزه شامل ۹ سخنرانی مخصوص ثبت‌نام‌کنندگان شرکت در این رویداد و مراسم اختتامیه خواهد بود که به طور کامل به صورت آنلاین برگزار می‌شوند.در مراسم اختتامیه بهترین بازی‌های سال ۹۸ ایران از نگاه منتقدان بازی‌های ویدیویی معرفی می‌شوند.
برای شرکت‌کنندگانی که پیشتر برای حضور در این رویداد از طریق سایت ایوند اقدام کرده بودند، کد تخفیف ویژه‌ای مخصوص ثبت‌نام رایگان در آپارات در قالب پیامک به آنها ارسال خواهد شد. از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه نیز امکان ثبت‌نام از طریق صفحه ایوند رویداد وجود نخواهد داشت.
تیم ویگما با همکاری آپارات گیم در تلاش است تا ورود ثبت‌نام‌کنندگان در رویداد آنلاین ویگما با کمترین خطای ممکن صورت بگیرد. در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام ورود به آپارات و صفحه‌ی ویگما آنلاین، کاربران می‌توانند مشکل خود را به پشتیبانی آپارات یا روابط‌عمومی ویگما اطلاع دهند.
متقاضیان شرکت در رویداد یک روزه‌ ویگما، می‌توانند برای ثبت نام به وب‌سایت رسمی رویداد ویگما hvigmawards.com مراجعه کنند.

​​