باندپهن

وزیر ارتباطات: با xdslplus.ir از این پس 48 ساعته سرویس اینترنت خانگی تحویل میشود

 
وزیر ارتباطات در اینستاگرام خود نوشت: مدتی پیش از شما سوالاتی پرسیدم و لطف کردید و پاسخ دادید. بر اساس نظر شما برنامه‌ریزی عملیاتی کردیم که در سال پیش رو با تمام توان شبکه‌ی اینترنت خانگی را گسترش بدیم و میلیون‌ها اشتراک جدید خانگی با کمترین کاغذبازی اداری و در کمترین زمان ممکن در ۴۸ ساعت از ثبت درخواست تا راه اندازی در منزل، تحویل شما دهیم و از طرفی هم با VDSLسرعت اینترنت خانگی فعلی رو چهار برابر کنیم.
 
محمدجواد آذری جهرمی تاکید کرد: دوران گواهی بردن برای گرفتن اینترنت ۱۲۸خیلی وقت هست که تمام شده و حالا به این هم راضی نیستیم. وی نوشت: "میریم که بترکونیم"!
 
به گفته وزیر ارتباطات همین الان یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در مناطق «شهری» و «روستایی»، آماده‌ی واگذاری شده است، تا شما پول کمتری برای استفاده از اینترنت پرداخت کنید. هر چند برای همه کافی نیست اما فاز دوم رو هم در شهریورماه آماده‌ی واگذاری می‌کنیم.
 
به گفته وی اولویت ما در واگذاری‌ این یک میلیون اشتراک با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند. هیچ نیازی به مراجعه‌ی حضوری هم ندارید و همه اقدامات، به صورت تمام الکترونیکی از طریق زیرساختهای دولت الکترونیک فراهم شده است.
 
به گفته جهرمی: حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت نام اشتراک‌ها واگذار می‌شود و قابل استفاده است؛ بخش‌های مختلف به‌خط شده‌اند تا بدون معطلی کار را پیش ببرند. در ارتقای ۴برابری سرعت هم مشترکین فعلی اینترنت خانگی در اولویت هستند.
 
وزیر ارتباطات گفت: یک خبر خوب دیگه اینکه بزودی «خدمات رایگانی» که برای مشترکین خانگی مشخص کردیم هم ارائه خواهیم کرد.
 
جهرمی از متقاضیان دعوت کرد: اگر درخواست استفاده از خدمات اینترنت خانگی دارید، به سامانه xdslplus.ir برید و با چند کلیک، جزو اولین نفراتی باشید که ثبت درخواست می‌کنند.

2 دیدگاه


​​