فناوری اطلاعات

تخفیف ۳۰ درصدی رویداد آنلاین GDC برای بازی‌سازان ایرانی

منبع: ایرنا
بخش تجاری رویداد آنلاین GDC ۲۰۲۰ تخفیف ۳۰ درصدی برای بازی‌سازان ایرانی جهت دسترسی به سخنرانی‌ها و برنامه تنظیم جلسات تجاری این رویداد در نظر گرفته‌است.
 
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ این تخفیف به بازی‌سازان ایرانی براساس توافق و تعامل صورت گرفته میان بنیاد ملی بازی­‌های رایانه­‌ای و بخش تجاری رویداد آنلاین GDC۲۰۲۰ ارائه می‌شود.
 
هزینه­ شرکت در این رویداد با احتساب تخفیف ۳۰ درصد برای بازی‌سازان ایرانی ۴۴ یورو محاسبه خواهدشد و اعضای ساختار حمایتی «همگرا» بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، می­‌توانند پس از ثبت نام از اعتبار خود برای دریافت هزینه شرکت در رویداد استفاده نمایند.
 
اعضای همگرا و فراهمگرا برای دریافت لینک تخفیف می­‌توانند ایمیل خود را به آدرس hamgara@ircg.ir ارسال کنند و با توجه به ظرفیت محدود برای استفاده از این تخفیف، توصیه می­‌شود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین بازی‌سازانی که عضو همگرا یا فراهمگرا نیستند نیز می‌­توانند با ثبت‌نام در فراهمگرا از این تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.
 
لازم به ذکر است دسترسی و تماشای سخنرانی­‌های آنلاین این رویداد در ایام برگزاری آن رایگان و از طریق این لینک قابل دریافت است.
 
رویداد GDC معتبرترین رویداد علمی، تخصصی و تجاری صنعت بازی­‌های رایانه­‌ای است که هرساله در فصل تابستان در شهر سانفرانسیسکو آمریکا برگزار می­‌شود و سازندگان بازی از سراسر دنیا با گردهمایی در این رویداد به انتقال تجربیات، حل مسائل و شکل­‌دهی آینده صنعت بازی­‌های رایانه‌­ای می‌­پردازند. این رویداد امسال تحت تاثیر شیوع بیماری کووید ۱۹ طی روزهای ۱۳ تا ۱۸ مرداد ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

​​