تلفن همراه

اریکسون پیشبینی خود از روند فایوجی را بازنگری کرد

ICTna.ir - آخرین نسخه از گزارش پیشبینی اریکوسن که فایجو را مورد توجه قرار می‌دهد میگوید که این فناوری نوظهور، تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۱۹۰ میلیون نفر مشترک خواهد رسید.
 
5G logo with 3G and 4G.jpeg
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اریکسون دلیل این بازبینی در پیشبی خود را جذب بیش از انتظار متشرکین فایوجی در چین اعلام داشته است.
 
 
نمودار اول زیر سرعتی را نشان می‌دهد که انتظار می‌رود 5G، نسل قدیمی تر را جایگزین خود کند.
 
 
دومین نمودار نشان می‌دهد که میزان جذب 5G چقدر در مقایسه با 4G است. محور عمودی بیانگر میلیاردها مشترک بوده‌است.
 
 
یک دلیل برای آن تقاضا برای داده‌های تلفن همراه است، که انتظار می‌رود 5G مقدار زیادی را قبل از نمودار سوم از آن خود بکند.
 
 
 
شکل چهارم نشان می‌دهد که رشد داده‌های همراه نزدیک به ۶۰ % در سال رشد دارند. این امر عمدتا توسط ویدئوی رانده می‌شود، که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۵ به سه چهارم داده‌های تلفن همراه تبدیل شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
فردریک Jejdling، رئیس شبکه‌های سونی اریکسون، گفت: " گسترش of باعث شده‌است تا مردم سراسر جهان زندگی روزمره خود را تغییر دهند و در بسیاری از موارد، کار یا مطالعه از خانه انجام شود. آخرین گزارش قابلیت تحرک شرکت سونی نشان می‌دهد که شبکه‌های تلفن همراه و متحرک به طور فزاینده‌ای بخش بزرگتری از زیرساخت حیاتی ملی را بازی می‌کنند.
 
پس از اندازه‌گیری موفقیت ۵ G در اشتراک، تاثیر آن در نهایت با مزایایی که برای مردم و شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. ۵ G برای نوآوری ساخته شده‌است و این بحران ارزش واقعی اتصال و نقشی که می‌تواند در شروع مجدد اقتصاد بازی کند را برجسته کرده‌است."
 
تا به حال بارها of دیگری در این گزارش وجود دارد، که اریکسون با استفاده از ترافیک انجام می‌پذیرد، شبکه‌هایی را می‌بیند که درگیر آن هستند. با این حال، به نظر می‌رسد که با کمی کمک به پیش‌بینی خود می‌تواند این کار را انجام دهد، با این حال، این کار باعث می‌شود که فشار ۵ G را افزایش دهد. شاید تمام این کار ۵ G چینی اخیرا به آن کمک خواهد کرد.

​​