5G, 6G, vRAN, OpenRAN

اپراتورها

تلفن همراه

فناوری

گوشی

June 17, 2020
8:27 چهارشنبه، 28ام خردادماه 1399
کد خبر: 113052

اریکسون پیشبینی خود از روند فایوجی را بازنگری کرد

ICTna.ir – آخرین نسخه از گزارش پیشبینی اریکوسن که فایجو را مورد توجه قرار می‌دهد میگوید که این فناوری نوظهور، تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۱۹۰ میلیون نفر مشترک خواهد رسید.
 
5G logo with 3G and 4G.jpeg
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اریکسون دلیل این بازبینی در پیشبی خود را جذب بیش از انتظار متشرکین فایوجی در چین اعلام داشته است.
 
 
نمودار اول زیر سرعتی را نشان می‌دهد که انتظار می‌رود 5G، نسل قدیمی تر را جایگزین خود کند.
 
 
دومین نمودار نشان می‌دهد که میزان جذب 5G چقدر در مقایسه با 4G است. محور عمودی بیانگر میلیاردها مشترک بوده‌است.
 
 
یک دلیل برای آن تقاضا برای داده‌های تلفن همراه است، که انتظار می‌رود 5G مقدار زیادی را قبل از نمودار سوم از آن خود بکند.
 
 
 
شکل چهارم نشان می‌دهد که رشد داده‌های همراه نزدیک به ۶۰ % در سال رشد دارند. این امر عمدتا توسط ویدئوی رانده می‌شود، که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۵ به سه چهارم داده‌های تلفن همراه تبدیل شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
فردریک Jejdling، رئیس شبکه‌های سونی اریکسون، گفت: " گسترش of باعث شده‌است تا مردم سراسر جهان زندگی روزمره خود را تغییر دهند و در بسیاری از موارد، کار یا مطالعه از خانه انجام شود. آخرین گزارش قابلیت تحرک شرکت سونی نشان می‌دهد که شبکه‌های تلفن همراه و متحرک به طور فزاینده‌ای بخش بزرگتری از زیرساخت حیاتی ملی را بازی می‌کنند.
 
پس از اندازه‌گیری موفقیت ۵ G در اشتراک، تاثیر آن در نهایت با مزایایی که برای مردم و شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. ۵ G برای نوآوری ساخته شده‌است و این بحران ارزش واقعی اتصال و نقشی که می‌تواند در شروع مجدد اقتصاد بازی کند را برجسته کرده‌است."
 
تا به حال بارها of دیگری در این گزارش وجود دارد، که اریکسون با استفاده از ترافیک انجام می‌پذیرد، شبکه‌هایی را می‌بیند که درگیر آن هستند. با این حال، به نظر می‌رسد که با کمی کمک به پیش‌بینی خود می‌تواند این کار را انجام دهد، با این حال، این کار باعث می‌شود که فشار ۵ G را افزایش دهد. شاید تمام این کار ۵ G چینی اخیرا به آن کمک خواهد کرد.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.