فناوری اطلاعات

دریادار سیاری: صاایران یکی از متغییرهای اصلی ارتبای رزم همه نیروهای مسلح ایران است

معاون هماهنگ کننده ارتش امنیت سایبری را موضوع حیاتی برای نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: شرکت صاایران به عنوان یکی از متغیرهای اصلی و اثرگذار ارتقای رزم همه نیروهای مسلح و بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
 
157703964.jpg
 
به گزارش وزارت دفاع، دریادار حبیب‌الله سیاری روز پنجشنبه در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ها و محصولات شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات صاایران در حوزه امنیت و سایبری اظهار داشت: شرکت صاایران به عنوان یکی از متغیرهای اصلی و اثرگذار ارتقای رزم همه نیروهای مسلح و بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه شرکت صاایران نقش موثری در ارتقا قدرت رزم ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته است، افزود: اگر در نیروی دریایی وارد شویم از ابتدا تا انتهای یک ناو محصولات صاایران را مشاهده می‌کنیم.
 
سیاری خاطرنشان کرد: در سایر نیروها ازجمله پدافند و نیروی زمینی و ... نیز، محصولات و اقدامات و پیشرفت‌های صاایران را می‌توان مشاهده کرد که اثر مستقیم در توان رزمی ارتش جمهوری اسلامی دارد و بنابراین هر میزان که دست‌اندرکاران صنعت دفاعی مقتدر و فعال و توانمند و نوآور باشند قطعاً توان رزمی ارتش نیز متغیرخواهد بود.
 
photo_2020-11-05_15-13-36.jpg
 
 امنیت سایبری موضوع حیاتی برای نیروهای مسلح است
 
سیاری مقوله امنیت سایبری را یک موضوع حیاتی برای نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: در تعاملات پیش رو باید به جایگاهی برسیم که بتوانیم در عرصه و تهدیدات آینده جوابگویی نیازمندی کل نیروهای مسلح در مقابله با هرگونه تهدید را داشته باشیم.
 
photo_2020-11-05_15-13-51.jpg
 
وی نمایشگاه تجهیزات سایبری را بسیاری مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: محصولات نمایش داده شده گرچه ازنظر جسمی  خیلی کوچک ولی از نظر فکری و نرم‌افزاری خیلی عظیم هستند و نشان می‌دهد که دست‌اندکاران شرکت صاایران تهدیدات آینده را خوب شناختند و متناسب با تهدیدات آینده با برنامه ریزی دقیق به  تجهیزات و امکانات و نرم‌افزارهایی دسترسی پیدا کردند که بتواند توان رزمی نیروهای مسلح من‌جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران را تضمین و تأمین کند.

​​