فناوری اطلاعات

روش جدید مایکروسافت برای انتشار قابلیت‌های ویندزو 10

منبع: همکاران سیستم
مایکروسافت در حال آزمایش روش جدیدی برای ارایه ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید به دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 است که این فرآیند جدید از طریق سیستم Feature Experience Pack ویندوز انجام می‌شود.
شرکت مایکروسافت همزمان با انتشار به‌روز رسانی ویندوز 10 در مه 2020، برای نخستین بار قابلیت Feature Experience Pack را نیز به کاربران معرفی کرد.
مایکروسافت تا پیش از این اطلاعاتی را در مورد سیستم Feature Experience Pack منتشر نمی‌کرد و در ابتدا قصد نداشت توضیح دهد که این سیستم چه کاری انجام می‌دهد. ولی از همان موقع به نظر می‌رسید برای ارایه به‌روز رسانی‌ به ویندوز 10 این سیستم می‌تواند به عنوان ابزار جایگزین برای روش‌های به‌روز رسانی سنتی مورد استفاده قرار گیرد.
آخرین نسخه سیستم Feature Experience Pack ویندوز که با نام 120.2212.2020.0 شناخته می‌شود هم اکنون برای کاربران گروه «ویندوز اینسایدر» در کانال برنامه‌های بتا منتشر شده است.
«براندون لی‌بلانک» مدیر برنامه‌های مایکروسافت در این خصوص گفت: «ما در حال آزمایش این روند جدید با کاربران “ویندوز اینسایدر” هستیم تا بتوانیم ویژگی‌های جدیدی را به مشتریان خارج از به‌روزرسانی‌های اصلی ویندوز 10 ارایه دهیم.»
 

​​