تلفن همراه

معرفی بازی Summon Dragons‏؛ اژدهایت را تربیت کن

منبع: دیجیاتو
 
ممکن شدن ناممکن‌ها و به واقعیت تبدیل شدن تخیلات مرزی ندارد و بازی Summon Dragons جایی است که شما صاحب تعداد زیادی اژدها از نژادهای مختلف می‌شوید، به عنوان استاد تمام آن‌ها را تربیت می‌کنید و به رقابت با سایر اژدهایان می‌فرستید.
 
بازی Summon Dragons بخش‌های مختلفی دارد اما می‌توان گفت اصلی‌ترین بخش گیم‌پلی، جمع‌آوری اژدها از بیشتر از ۳۰۰ نژاد مختلف است که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد و داستان‌های جالبی دارند. علاوه بر نژادهای اصلی، می‌توانید صاحب اژدهای دورگه هم شوید که ترکیبی از ویژگی‌ها را در خود دارد.
 
باید در طی مراحل مختلف اژدهایی که تربیت کرده‌اید را به زمین مبارزه بفرستید تا به تنهایی یا در قالب یک تیم با چند اژدهای دیگر زورآزمایی کند. هر چقدر مراحل جلوتر می‌روند تیم حریف قوی‌تر می‌شود بنابراین شما هم باید تیم خودتان را ارتقا بدهید که این کار را با استفاده از امتیازاتی انجام می‌دهید که به دست آورده‌اید.
 
علاوه بر امتیازهایی که جایزه‌ی برنده شدن در مبارزه با اژدهای حریف هستن، جوایز روزانه هم در بازی تعبیه شده‌اند یعنی به ازای ورود به بازی در هر روز یک جایزه‌ی به خصوص دریافت می‌کنید که در انتهای یک ماه حضور مداوم، صاحب یک اژدهای خاص و کمیاب می‌شوید.
 
بخش دیگر گیم‌پلی شامل سیاهچال‌هایی است که معمولا در بازی‌های روگ‌لایک دیده‌ایم و با ماجراجویی در این سیاهچال‌ها می‌توانید گنج‌های ارزشمندی پیدا کنید که توسط یک اژدهای قوی از آن‌ها محافظت می‌شود پس اگر می‌خواهید لوت خوبی داشته باشید باید از سد محافظان گنج‌ها بگذرید.
 
این بخش که Dungeon Challenge نام دارد، همان دو ویژگی اصلی بازی روگ‌لایک را دارد؛ اگر در سیاهچال بمیرید دوباره باید از اول شروع کنید و هر تصمیمی که می‌گیرید عواقبی دارد که ادامه‌ی راهتان در بازی را مشخص می‌کند.
 
بازی یک بخش آنلاین با عنوان ARENA دارد که وقتی به سطح مشخصی برسید می‌توانید در آن با بازیکنان سراسر جهان رقابت کنید تا مشخص شود تیم چه کسی قوی‌تر است. نتیجه‌ی این رقابت‌ها در بخش Leader board منتشر می‌شود که رقابت‌ برای حفظ مقام را شدیدتر می‌کند.
 
دانلود بازی رایگان است اما اگر قصد دارید سریع‌تر از حد معمول پیشرفت کنید پرداخت‌های درون برنامه‌ای هم در دسترس هستند که البته به این معنا نیست که بدون پرداخت پول نمی‌توانید جزو بازیکنان موفق شوید و بازی در این بخش کاملا متعادل است.
 
 
علاوه بر گیم‌پلی متنوع و جذاب بازی Summon Dragons که می‌تواند حسابی شما را سرگرم کند، طراحی کنترل‌ها و جلوه‌های بصری هم به خوبی صورت گرفته که نه تنها در طراحی کاراکتر و محیط بازی بلکه در طراحی انیمیشن‌ها،‌ خصوصا انیمیشن‌های مبارزه مشهود است.
 
در کل بازی Summon Dragons ارزش تجربه کردن را دارد و می‌تواند گزینه‌ای عالی برای تنوع بخشیدن به لیست بازی‌ها باشد. این بازی که به تازگی هم منتشر شده، کیفیت ساخت مناسب و گیم‌پلی جذابی دارد که می‌تواند همراه خوبی برای اوقات فراغتتان باشد و اگر تصمیم دارید امتحانش کنید می‌توانید آن را از لینک‌های ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.
 
بازی.PNG
 
 

​​