بازار سرمایه

افزایش درآمد ۷۸ درصدی "سپ"

منبع: بورس نیوز
یشترین میزان درآمدی که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در اسفندماه از خود بر جای گذاشته در اختیار «پین و اعتبار فروخته شده درگاه‌ها» با ۳ هزار و ۲۷ میلیارد ریال بوده است.
 
 
 پرداخت الکترونیک سامان کیش در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۹۹ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۴ هزار و ۶۸ میلیارد ریال به ثبت رسانده و از ابتدای سال مالی (منتهی به آذرماه ۱۴۰۰) تا انتهای اسفندماه نیز درآمدی بالغ‌بر ۷ هزار و ۲۰۳ میلیارد ریال را گزارش کرده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده خود را در این دوره ۵ هزار میلیارد ریال اعلام کرده است.

 
درآمد‌های شناسایی‌شده "سپ" در اسفندماه
 
بر اساس این گزارش، پرداخت الکترونیک سامان کیش در اسفندماه سال ۹۹ نسبت به ماه گذشته با افزایش درآمد ۷۸ درصدی روبه‌رو بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۰۵ درصدی را تجربه کرده، همچنین مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی (منتهی به آذرماه ۱۴۰۰) تا انتهای اسفندماه به ثبت رسانده نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد افزایش درآمد را شاهد بوده است.
 
بیشترین میزان درآمدی که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در اسفندماه از خود بر جای گذاشته در اختیار «پین و اعتبار فروخته شده درگاه‌ها» با ۳ هزار و ۲۷ میلیارد ریال بوده است.

​​