فناوری اطلاعات

ایسوس برنده 37 جایزه برتر طراحی از Red Dot Design 2021 شد

 
WhatsApp Image 2021-04-28 at 15.04.40.jpeg
سال جدید اتفاقات مثبتی برای شرکت تایوانی ایسوس رخ داد؛ ابتدا شاهد منتخب شدن این برند خوش نام  به عنوان ارزشمندترین برند سال 2021 بودیم و امروز نیز ایسوس توانسته است دو افتخار دیگر را برای خود کسب کند که طی این نوشتار به آنها خواهیم پرداخت.
 
موسسه Red Dot Design در اسن آلمان، امسال میزبان محصولات متنوعی از سراسر دنیا بود و ایسوس نیز به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت سخت افزارهای دیجیتال توانست تا با محصولات جدید خود جوایزی را کسب کند؛ در تعریفی کوتاه می توان گفت این موسسه هر ساله میزبان شرکت های مختلفی است و با چندین معیار مختلف، محصولات کاندید شده را مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت به بهترین محصولات از نظر طراحی جوایزی را اهدا می کند. طبق اطلاعات موجود، ایسوس توانسته است رکوردی در این زمینه کسب کند که مربوط به کسب بیشترین امتیاز طی یک سال از این موسسه است.
 
میچ یانگ، مدیر ارشد بخش طراحی محصولات شرکت ایسوس در این زمینه گفت: « ما مفتخر هستیم که امسال نیز توسط Red Dot Design شناخته شده‌ایم، و من به این دلیل به تمام تیم شرکت ایسوس افتخار می‌کنم. همچنین با داشتن فلسفه‌ای مبنی بر تمرکز بر نیاز کاربران،  ما در تلاش هستیم تا محصولاتی شگفت انگیز را برای مصرف کنندگان ایجاد کنیم تا مشتریان ما تجربیات خوبی را داشته باشند.»
 
امسال برندگان این موسسه از نظر طراحی، محصولاتی بسیار چشمگیر بودند که هم از نظر ظاهری و هم از نظر عملکرد بسیار عالی عمل کردند. حال می توان گفت در این میدان، پیروزی و کسب بیشترین جوایز متوالی در تاریخچه Red Dot Design کاری آسان نیست.
 
همانند موسسه های معتبری که محصولات را بررسی می کنند، Red Dot Design نیز هر ساله میزبان دست کم 18000 شرکت در سه رشته مختلف است. طی برگزاری این مراسم، یک هیئت داوری بین المللی با معیارهایی مختلف چون میزان نوآوری ، عملکرد ، کیفیت، طول عمر و ارگونومی این محصولات را به صورت دقیق بررسی می کنند.
 
در این قسمت نیز به محصولات برنده شده ایسوس از دیدگاه این موسسه می پردازیم.
 
 
 
لپ تاپ:
 
ASUS ZenBook Duo/Pro Duo
 
ASUS VivoBook 14 X415
 
لپ تاپ های تجاری:
 
ASUS BR1100 Series
 
ASUS Chromebook Flip CX5
 
ASUS Chromebook Detachable CM3
 
کامپیوترهای تجاری:
 
ASUS Commercial Chromebox 4
 
ASUS Chromebox 4
 
لپ تاپ های گیمینگ:
 
ROG Flow X13
 
ROG Strix Scar
 
ROG Zephyrus G14 ACRNM
 
تجهیزات جانبی گیمینگ:
 
ROG Gladius III series
 
ROG Claymore II Wireless Gaming Keyboard
 
ROG Falchion Wireless Gaming Keyboard
 
ROG Kunai 3 Gamepad
 
ROG Ryujin II 240
 
مادربرد:
 
ROG Maximus XIII Extreme
 
ROG Strix Z590-E Gaming WiFi
 
کارت گرافیک:
 
ROG Strix GeForce RTX™ 3080
 
TUF Gaming GeForce RTX™ 3080
 
ROG Strix LC Radeon™ RX 6800 XT
 
نمایشگر:
 
ProArt Display PA148CTV
 
ProArt Display PA328CGV
 
ASUS ZenBeam Latte L1
 
گوشی هوشمند:
 
ROG Phone 5
 
اینترنت اشیا:
 
PureGo

​​