فناوری اطلاعات

ارسال اثر به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ آغاز شد

 
جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی ۲۰۲۱ (ویگما) در فراخوانی اعلام کرد که ارسال آثار به این جشنواره از امروز (۱۵ اردیبهشت ماه) آغاز شد و تا ۱۵ خرداد ماه ادامه دارد.
 
به گزارش روابط عمومی جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی ۲۰۲۱، طبق فراخوان ویگما بازی‌هایی که در این دوره از جشنواره می‌توانند شرکت کنند، باید در بازه زمانی ۱۵ دی ۱۳۹۸ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شده باشند. مطابق با این فراخوان بخش اصلی جشنواره همانند دور قبلی شامل ۸ جایزه اصلی «بهترین بازی سال»، «بهترین بازی در جریان (On-Going)»، «بهترین طراحی بازی»، «بهترین داستان و روایت»، «بهترین کارگردانی هنری»، «بهترین موسیقی و صدا»، «خلاقانه‌ترین بازی» و «مورد انتظارترین بازی» است.
 
بازی‌هایی که در دور قبلی ویگما شرکت کرده‌اند، در صورتی که در یکسال گذشته به‌روزرسانی‌های متعددی شده باشند، می‌توانند در بخش بهترین بازی در جریان به رقابت بپردازند. رعایت قوانین و ضوابط فراخوان برای ثبت اثر الزامی است و در صورت رعایت نکردن نکات فراخوان، اثر ثبت شده از فرآیند داوری حذف می‌شود. مطابق با زمان‌بندی اعلام شده بازی‌سازان تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند تا از طریق صفحه مخصوص آن نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند. با توجه به جدول زمانبندی شده اختتامیه ویگما در تاریخ ۱۵ مرداد برگزار خواهد شد.

​​