فناوری اطلاعات

آغاز رسیدگی به پرونده‌های قضایی از طریق سامانه دادرسی الکترونیک در دادسرای تاکستان

 
 
دادستان تاکستان از راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیک در این دادسرا خبر داد و گفت: با آغاز به کار این سامانه رسیدگی به پرونده‌ها در شعبات دادیاری و بازپرسی به صورت الکترونیکی خواهد بود.
به گزارش واحد خبر «مافا» قوه قضاییه، دادستان تاکستان از راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیک در این دادسرا خبر داد و گفت: با توجه به اینکه یکی از سیاست‌های دستگاه قضا بهره مندی حداکثری از ظرفیت‌های اینترنتی و الکترونیکی جهت کاهش اطاله دادرسی و کاهش میانگین زمان رسیدگی از طریق ارتقا سرعت در رسیدگی‌ها و کاهش هزینه‌های دادرسی برای دستگاه قضا و شهروندان می‌باشد، سامانه دادرسی الکترونیک در این دادستانی راه اندازی شده است.
 
حسین رجبی افزود: با آغاز به کار این سامانه رسیدگی به پرونده‌ها در شعبات دادیاری و بازپرسی به صورت الکترونیکی خواهد بود و بر این اساس اخذ اظهارات شاکی، شهود، آخرین دفاع از متهم و ابلاغ نظریه کارشناسی از طریق این سامانه انجام می‌گیرد.
 
گفتنی است اصحاب پرونده در شعبات دادسرای شهرستان تاکستان می‌توانند از طریق مرورگر chrome و با ورود به سامانه اسکای روم گزینه مهمان را انتخاب نموده و نام و نام خانوادگی خود را تایپ نمایند، در ادامه در کادر‌هایی که ظاهر می‌شود، لازم است گزینه "بلی" را انتخاب نمایند.
 
لینک شعبه اول دادیاری https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/td۱
لینک شعبه دوم دادیاری https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/td۲
لینک شعبه سوم دادیاری https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/td۳
لینک شعبه اول بازپرسی https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/tb۱
لینک شعبه دوم بازپرسی https://www.skyroom.online/ch/srmzargar/tb۲
لینک سامانه ارتباط تصویری مردم با دادستان (روز‌های سه شنبه)
 
https://www.skyroom.online/ch/srmzargar

​​