تلفن همراه

امروز آخرین فرصت‌ برای نصب اپلیکیشن دیوار از اپ‌استور است

 
امروز ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ آخرین فرصت‌ دارندگان گوشی‌‌های اپل است تا بتوانند اپلیکیشن دیوار را از روی اپ‌استور روی گوشی‌های خود نصب کنند و از فردا این اپلیکیشن از روی اپ‌استور حذف خواهد شد. 
 
به گزارش روابط عمومی دیوار، شرکت اپل در ایمیلی به دیوار اعلام کرده که این برنامه را از فروشگاه خود حذف خواهد کرد. براساس اعلام دیوار احتمالا فردا اپلیکیشن دیوار از استور اپل حذف می‌شود. تا پیش از این اتفاق کاربران می‌توانند نسخه جدید آن را نصب کنید.
 
دیوار در اطلاعیه‌ای از کاربران خود خواسته‌ است تا هرچه سریعتر امروز (۱۹ اردیبهشت) نسخه قدیمی را از گوشی خود حذف و نسخه جدید این اپلیکیشن را نصب کنند. دیوار از معدود اپ‌های ایرانی بود که در اپ‌استور اپل وجود داشت؛ در چند سال گذشته این شرکت به دلیل تحریم‌های بین‌المللی تمامی اپ‌های ایرانی را از اپ‌استور خود حذف کرده است. حالا شرکت دیوار با ارسال پیامک به تمام کاربران iOS خود اعلام کرده که این اپلیکیشن هم به زودی از استور اپل حذف می‌شود. دیوار هشدار داده که نسخه قدیمی این اپلیکیشن به زودی از کار می‌افتد و کاربران در فرصت باقی‌مانده نسخه جدید را روی آیفون یا آیپد خود نصب کنند.
 
کاربران فقط امروز فرصت دارند که با استفاده از این لینک جدیدترین نسخه iOS دیوار را از اپ‌استور نصب کنند.

​​