فناوری اطلاعات

ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدیوی به صورت آنلاین برگزار می‌شود

 
 بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و آپارات گیم ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدیویی را به دلیل شرایط کرونا برای اولین به صورت آنلاین برگزار می‌کنند.
 
به گزارش روابط‌ عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در رشته‌های کلش رویال، FIFA21 ،PS4و دو بازی ایرانی «فوتبالیستارز» و «بزن بهادر» به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
 
ثبت‌نام برای شرکت در ششمین دوره لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه از طریق سایت baazico.ir و به‌صورت آنلاین آغاز می‌شود و ظرفیت ثبت‌نام برای هر کدام از این رشته‌ها ۵۱۲ نفر است. تاریخ برگزاری دور مقدماتی مسابقات از اول تا ۷ خرداد تعیین شده است و زمان برگزاری دور نهایی که در روزهای پایانی خرداد خواهد بود، متعاقبا اعلام می‌شود.
 
براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام مراحل ثبت‌نام، تایید هویت، قرعه‌کشی ثبت نتایج و معرفی قهرمانان به‌صورت آنلاین و با نظارت تیم داوری و پشتیبانی انجام خواهد شد. مرکز مشاوره و تماس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با شماره ۰۲۱۵۸۱۲۹ آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان در خصوص روند برگزاری این مسابقات است.

​​