فناوری اطلاعات

تولید لپ تاپ‌های جدید ۱۶ و ۱۷ اینچی ایسوس

منبع: خبرگزاری مهر
شرکت ایسوس بعد از عرضه لپ تاپ‌های زفیروس جی ۱۵ و جی ۱۴ سری راگ دو مدل جدید ۱۶ و ۱۷ اینچی از این لپ تاپ ها را عرضه کرده است.
 
به گزارش انگجت، مدل ۱۶ اینچی با نام کامل زفیروس ام ۱۶ دارای نمایشگر ۱۶ اینچی فوق دقیق است و مدل ۱۷ اینچی نیز زفیروس اس ۱۷ نام دارد.
 
هر دو لپ تاپ مجهز به پردازنده‌های مرکزی قدرتمند سری اچ اینتل و نیز پردازنده‌های گرافیکی سری آر تی ایکس ۳۰ ان ویدیا هستند. زفیروس ام ۱۶ و ای ۱۷ به ترتیب قابلیت نصب پردازنده‌های آرتی ایکس ۳۰ ۷۰ و ۳۰۸۰ را نیز دارند.
 
از جمله دیگر امکانات این لپ تاپ ها می‌توان به نرخ تازه سازی صفحه ۱۶۵ هرتز، نسبت بصری ۱۶ به ۱۰، پشتیبانی از قابلیت دالبی ویژن و تفکیک رنگ قابل توجه اشاره کرد.
 
نمایشگرهای این دو لپ تاپ ۹۴ درصد از کل سطح قاب بیرونی آنها را در بر می‌گیرد. وزن مدل ام ۱۶ برابر با ۱.۹ کیلوگرم است. مدل اس ۱۷ در صورت تمایل کاربر با نمایشگری با نرخ تازه سازی صفحه ۱۲۰ هرتز نیز عرضه می‌شود. وزن این لپ تاپ ۲.۶ کیلوگرم است.
 
ایسوس هنوز به طور رسمی قیمت لپ تاپ‌های مذکور را اعلام نکرده است. این شرکت وعده داده که هر دو محصول را در سه ماهه دوم سال جاری میلادی روانه بازار کند.
 

​​