فناوری اطلاعات

سرویس‌های دیزنی از طریق خدمات ابری AWS به دست کاربران می‌رسد

منبع: همکاران سیستم
سرویس پخش فیلم‌ها و تصاویر ویدیویی «والت دیزنی» خدمات پردازش ابری AWS آمازون را به عنوان سرویس‌دهنده اصلی خود انتخاب کرد.
 
این شرکت تایید کرد که با راه‌اندازی WandaVision، Mandalorian و Simpsons در سراسر جهان از پلتفرم پردازش ابری AWS آمازون برای خدمات «دیزنی پلاس» خود استفاده می‌کند.
 
این دو شرکت با انتشار بیانیه مشترک توضیح دادند: «با بهره‌‌گیری از زیرساخت‌های ویدیویی قابل انعطاف و ایمن مبتنی بر فضای ابری که توسط AWS تامین می‌شود، سرویس “دیزنی پلاس” موفق شد پس از راه‌اندازی اولیه در تاریخ 12 نوامبر 2019 ظرف 24 سال بیش از 10 میلیون ثبت نام جدید را دریافت کند».
 
شرکت فیلم‌سازی دیزنی توضیح داد که در جریان همکاری‌های خود همچنین از خدمات یادگیری ماشینی، پایگاه داده، ذخیره سازی داده، تحویل محتوا، خدمات بدون سرور و خدمات تحلیل داده AWS نیز استفاده می‌کند.
 
«جو اینزریلو» معاون اجرایی و مدیر فناوری شرکت والت دیزنی در این خصوص گفت: «سرویس “دیزنی پلاس” به طور کامل تمام آنچه که مربوط به تحویل محتوا می‌شود را با استفاده کنوانسیون چالش‌برانگیز و استفاده از فناوری ابری برای ساخت یک محصول رو به توسعه که از ابتدا هرگز در چنین مقیاس جهانی راه‌اندازی نشده بود، دوباره ایجاد کرده و به دست کاربران جهانی می‌رساند».
 

​​