فناوری اطلاعات

بنابی معاون وزیر ارتباطات در سفر به شیراز تاکید کرد: خدمت رسانی به مردم تا پایان دولت ادامه دارد

 
 
​معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان فارس اکوسیستم نوآوری این استان را در جایگاه و وضعیت مناسبی ارزیابی کرد.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سجاد بنابی معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزیر ارتباطات در سفر به شیراز از اداره کل  ICT استان فارس، شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، کارخانه نوآوری شیراز و اداره کل پست فارس بازدید کرد و در گفت و گو با مدیران این مجموعه ها در جریان فرآیند کار و مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت. 
 
همچنین بنابی در این سفر در جلسه شورای مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس شرکت کرد و در این جلسه که با حضور مدیران واحدهای تابعه وزارت ارتباطات در استان فارس برگزار شد، گفت: نزدیک شدن به روزهای پایانی فعالیت دولت، خللی در فعالیت ها و اقدامات وزارت ارتباطات ایجاد نکرده است و با رویکرد وزیر ارتباطات، خدمت رسانی به مردم تا پایان فعالیت دولت ادامه می یابد.
معاون وزیر ارتباطات تصریح کرد: در حوزه پایداری نیروی انسانی، همسان سازی حقوق و کاهش شکاف پرداختی های نیروهای غیررسمی و رسمی از مواردی بود که در وزارت ارتباطات مورد توجه ویژه قرار گرفت و علی رغم محدودیت های قوانین و مقررات، تلاش کردیم تساوی در حقوق کارکنان تا حد امکان برقرار شود.
وی افزود: در بازدیدی که از کارخانه نوآوری شیراز داشتیم، اکوسیستم نوآوری استان جایگاه و وضعیت مناسبی پیدا کرده است و تاکید وزیر ارتباطات، پرداخت تسهیلات از محل وام وجوه اداره شده به فعالان استارت آپی برای توانمندسازی این کسب و کارها است و برای تحقق موضوع، پست بانک استان تمهیدات لازم را برای ارایه وام به استارت آپ های متقاضی تسهیلات در نظر بگیرد.
معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت در خصوص مشکلات پست استان فارس نیزگفت: با شیوع کرونا و افزایش سفارش های پستی و متعاقب آن افزایش حجم فعالیت ها، فشار زیادی به شبکه پستی کشور و کارکنان زحمتکش پست وارد شده است که جای تقدیر ویژه دارد و با توجه به مشکلاتی که برای تعدادی از نواحی پستی شیراز وجود دارد باید در اسرع وقت این موارد رسیدگی شود.

​​