تلفن همراه

ال جی برای تامین نمایشگر اولد آیپد ایر اپل سخت در تلاش است

منبع: دیجیاتو
 
ال جی نیز مانند سامسونگ سخت در تلاش است تا آماده عرضه و تامین نمایشگر اولد مدل‌های آینده آیپد ایر و سایر محصولات اپل باشد.
 
پیشتر گفته شده بود سامسونگ در حال آماده شدن برای تولید نمایشگرهای اولد نسل بعدی آیپد ایر اپل با استفاده از فرایندهای جدید و پیشرفته است. با این حال، آخرین شایعات نشان می‌دهد که ال جی نیز تصمیم مشابهی گرفته و قصد دارد روش تولید خود را بهبود بخشیده و ظرفیت تولید خود را افزایش دهد تا پنل‌های اولد بیشتری برای اپل عرضه کند.
 
آخرین گزارش ارائه شده ادعا می‌کند که ال جی نیز مانند سامسونگ در حال حاضر روند تولید پنل‌های اولد خود را از نسل ۶ به نسل ۸ ارتقا داده است. رسانه کره‌ای ET News در گزارش خود عنوان می‌کند:
 
سامسونگ و ال جی فناوری تولید پنل اولد کوچک و متوسط خود را به نسل هشتم ارتقا می‌دهند. در صنعت نمایشگر هر چه نسل فناوری تولید بالاتر باشد، اندازه زیرلایه‌های بزرگتر است، با این وجود می‌توان نمایشگرهای بزرگتر با کارایی بیشتری تولید کرد.
 
بنابراین فرآیند جدید به سامسونگ و ال جی اجازه می‌دهد تا نمایشگرهای اولد بزرگتری با اندازه‌های ۱۰ اینچی یا بزرگتر تولید کنند که در آیپد ایر جدید و مدل‌های بعدی مک بوک مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ITHome نیز در این زمینه گزارشی منتشر کرده و ادعا می‌کند که ال جی در حال سرمایه‌گذاری در تجهیزات اضافی خود است تا تولید نمایشگرهای کوچک اولد خود را از ۳۰ هزار دستگاه در ماه به ۶۰ هزار دستگاه برساند.
 
شایعات حاکی از آن است که مدل‌های بیشتری از آیپد با نمایشگر اولد معرفی خواهد شد و به نظر می‌رسد که تامین‌کنندگان اصلی اپل برای برآورده کردن میزان تقاضا کوپرتینویی‌ها آماده می‌شوند. انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ یک آیپد ایر جدید با نمایشگر اولد روانه بازار شود، با این وجود هر دو شرکت سامسونگ و ال جی باید برای مدل‌های آینده آیپد و مک بوک پرو به اندازه کافی پنل اولد داشته باشند.

​​