فناوری اطلاعات

تیمز مایکروسافت با Workplace ادغام شد

منبع: همکاران سیستم
پلتفرم سازمانی Workplace شرکت «متا» که پیش‌تر با نام «فیسبوک» شناخته می‌شود به همراه اپلیکیشن ارتباطی «تیمز» مایکروسافت ادغام‌های جدید انجام می‌دهند تا خدمات مشترک خود را در اختیار کاربران سازمانی بگذارند.
 
به گفته این دو شرکت، کارمندان هم‌اکنون می‌توانند از طریق Workplace از داخل اپلیکیشن تیمز به محتوای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. همچنین پیش‌بینی شده که از اوایل سال آتی دو شرکت مذکور می‌توانند جلسات و برنامه‌های پخش محتوا از تیمز به Workplace را به راحتی انجام دهند.
 
در حالی که پلتفرم‌های سازمانی بازار پررقابت ابزارهای همکاری از یکدیگر پیشی می‌گیرند، دو شرکت مایکروسافت و متا اعلام کردند که Workplace و تیمیز می‌توانند مکمل یکدیگر باشند.
 
«اوجوال سینگ» مدیر توسعه Workplace در این خصوص توضیح داد: «اجتماع کاربران و ارتباطات. تیمز به شکل بسیار ویژه بر روی بهره‌وری و همکاری گروه‌های کوچک سازمانی تمرکز دارد».
 
او در ادامه خاطرنشان کرد: «قرار دادن این سیستم‌های سازمانی در کنار هم به شکل معنادار باعث می‌شود کارمندان تجربه یکپارچه‌تر داشته باشند».
 
نخستین ادغام این دو ابزار سازمانی به مدیران گروه‌های سازمانی امکان می‌دهد تا فید محتوای Workplace را تنظیم کنند و از این طریق بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در نوار ویژه کناری تیمز برچسب بزنند.
 
محتوا همچنین به شکل الگوریتمی رتبه‌بندی می‌شوند و این اتفاق دقیقا مشابه فرآیندی است که پیش‌تر در سیستم Workplace دنبال می‌شود. آقای سینگ در این خصوص گفت: «این بخش کلیدی از ارتباط و اجتماع کاربران سازمانی را شکل می‌دهد».

​​