تلفن همراه

با تلکام 2021/ دبیر سندیکای صنعت مخابرات : امکان رشد ۵برابری حوزه تلکام در سال آینده وجود دارد

thum-9553ed19b773604cc830-73_38977.jpg
دبیر و عضو هیئت مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران با حضور دربیست ودومین نمایشگاه تلکام تهران ۲۰۲۱، ضمن حضور در رسانه برخط «تی وی ما »غرفه شرکت مخابرات ایران ، اظهار داشت: نیاز امروز شرکت مخابرات ایران ، راه حل های نوآورانه است . براین اساس مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام امسال می تواند شرکت های زنجیره تامین خود را تحت پوشش کامل تری قرار دهد.
 
به گزارش ستاد خبری مخابرات در تلکام ۲۰۲۱، فرامرز رستگار، در این گفت وگو اظهار داشت : در حال حاضر ظرفیت عرضه فعالیت در زنجیره تامین مخابرات از تقاضا بیشتر است که موجب عقب ماندگی صنعت آی سی تی شده و برای جبران آن باید با سیاستگزاری حاکمیتی ، تقاضا را دربخش زنجیره تامین داخلی نسبت به عرضه بیشتر کرد.
وی افزود: سندیکای صنعت مخابرات ،۲۳ سال است که تشکیل شده و در راستای انسجام بین شرکت های مخابراتی که در تولید اقلام مصرفی مخابرات شرکت دارند، کار می کند.
رستگار اظهار داشت : مخابرات اکنون مجموعه ای از فاواست و در همین راستا نمایشگاه تلکام سابق به نام نمایشگاه مخابرات و فناوری اطلاعات تغییر نام داده است .
مهندس رستگار بیان کرد: با همه این فعالیت ها امکان رشد ۵برابری حوزه تلکام در سال آینده وجود دارد .بدین منظور در بخش کسب وکار باید تعالی و رونق پیدا کند و نتیجه آن افزایش اشتغال زایی هم هست .
دبیرسندیکای صنعت مخابرات ایران همچنین اظهار داشت : با توجه به اینکه ظرفیت عرضه در زنجیره تامین داخلی بیشتر از تقاضاست ، بنابراین تکالیف وزارت ارتباطات و سایر اپراتورهای حوزه ارتباطات این است که تقاضای امروز را گسترش دهند و جبران کم کاری های گذشته را در بخش سیاستگزاری انجام دهند.
وی با تاکید براینکه حوزه ارتباطات بسیار گسترده و رشد یافته است، اظهار داشت : این حوزه به خودی خود فزاینده است و با سیاستگزاری درست ، رشد چند برابری ایجاد می شود .
مهندس فرامرز رستگار در پایان اظهار امیدواری کرد که در سال آینده شاهد برگزاری تلکام های گسترده تری خواهیم بود که بخش خصوصی شالوده فعالیت آن را تشکیل می دهد .
 

​​