فناوری اطلاعات

تلاش فوجی برای رفع نقص عجیب دوربین‌های دیجیتال

منبع: مهر
 
شرکت فوجی فیلم به عکاسانی که از دوربین‌های این شرکت و نیز رایانه‌های مجهز به سیستم عامل مک استفاده می‌کنند، اعلام کرده درصدد رفع مشکلی است که منجر به از دست رفتن فایل‌های کاربران می‌شود.
 
 به نقل از پتاپیکسل، فوجی فیلم تأیید کرده مشکل یادشده که مربوط به میان افزار نصب شده بر روی دوربین‌های شرکت فوجی است باعث می‌شود کاربران برای دسترسی به فایل‌های خود با مشکل مواجه شوند و گاهی اوقات فایل‌های منتقل شده به رایانه‌های مک گم شده یا از دسترس خارج شوند.
 
فوجی می‌گوید میان افزار خود را در آینده به روز می‌کند تا کاربران مطمئن باشند فایل‌های خود را از دست نمی‌دهند یا مشکلی در زمان استفاده از آنها به وجود نمی‌آید.
 
در بیانیه فوجی فیلم در این زمینه آمده است: میان افزار عرضه شده برای دوربین‌های بین دو سری ایکس و جی اف ایکس شرکت مذکور مشکل ناسازگاری دارند که باعث می‌شود کاربران سیستم عامل مک نتوانند به طور مستقیم به فایل‌هایی که بر روی کارت‌های حافظه دوربین ذخیره شده دسترسی پیدا کنند.
 
هنوز مشخص نیست وصله نرم افزاری که میان افزار دوربین‌های فوجی را به روز می‌کند، چه زمانی عرضه می‌شود. اما این شرکت می‌گوید این وصله رایگان خواهد بود.

​​