فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: برای رسیدگی به مشکلات مردم، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به صورت لحظه‌ای پایش شود

 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم تکریم و معارفه سه نفر از مدیران و مشاورین خود با اشاره به اینکه گره‌گشایی از کار مردم بسیار مهم است به پایش لحظه‌ای شبکه‌های اجتماعی برای شنیده شدن و رفع مشکلات مردم تاکید کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت ملی پست ایران و دستیار وزیر در امور ارتباطات مردمی به همراه معارفه مشاور وزیر در امور راهبردی و بین الملل، با حضور وزیر ارتباطات و مدیران و معاونین این وزارتخانه برگزار شد.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در این مراسم با اشاره به اهمیت کار ارتباط با مردم در دستگاه های دولتی، گفت: ما خدمتگزار مردم هستیم و در دین مبین اسلام هم، بر گره گشایی و حل مشکلات مردم بسیار توصیه شده است و باید در حد توان برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
وی این مسوولیت را بسیار سنگین و شبانه روزی عنوان کرد و افزود: حرف مردم در این حوزه باید شنیده شود و فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باید به صورت لحظه‌ای پایش شود تا مسائل و مشکلات مردم سریعا پاسخ داده و حل شود.
در پایان این مراسم وزیر ارتباطات با اهدای لوح و یک جلد قرآن مجید از رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل سابق پست و محمد عزیزی دستیار سابق وزیر در امور ارتباطات مردمی تقدیر کرد و احکام محمود لیایی مدیر عامل جدید پست، حسین میرزاپور مشاور وزیر در امور راهبردی و بین‌الملل و محمد نوروزی، دستیاور وزیر در امور ارتباطات مردمی را به آنان اهدا کرد.

​​