فناوری اطلاعات

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم تکریم از مدیران سابق و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، عصر امروز یکشنبه در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که اعضای هیات مدیره و معاونین مدیرعامل به صورت حضوری و مدیران استانی از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: از مدیران جدید، براساس ماموریت های محول شده به آنان انتظار می رود که با کار هوشمندانه، مجاهدانه و تلاش شبانه روزی بتوانند با تسلط بر حوزه های تخصصی خود پروژه ها را به پیش ببرند.
 
وی افزود: امیدواریم با پتانسیل، دانش و ظرفیت مدیران جدید و با استفاده از تجربه و دانش مدیران سابق بتوانیم اهداف و برنامه های شرکت را به بهترین شکل ممکن محقق سازیم.
در این مراسم محمد جعفر پور به عنوان قائم مقام مدیرعامل، امیرحسین عامی مطلق دبیر هیات مدیره و مدیرکل دفتر مدیرعامل، روابط عمومی وامور بین الملل، اکبر کرمی مدیرکل عملیات شبکه، حسین آقا زاده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، محمدحسین شاهینی مشاور مدیرعامل و مجری پروژه قطب مرکز داده و محمد پهلوانی سرپرست اداره کل هوشمندسازی و مجری پروژه زیرساخت ابری مرکز داده شهید سلیمانی معرفی شدند.
 
همچنین در پایان مراسم از خدمات از خدمات مدیران سابق (دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، دفتر هیئت مدیره، مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل، اداره کل مهندسی عملیات شبکه، اداره هوشمند سازی و مدیریت سامانه ها و مدیران ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی و زنجان و لرستان) تکریم و قدردانی شد.

​​