فناوری اطلاعات

S8 پرو اولترا، جاروبرقی همه‌فن‌حریف روبوراک، معرفی شد

منبع: زومیت
جاروبرقی رباتی جدید Roborock آشغال‌ها را می‌بلعد و فرچه‌ی خود را تمیز می‌کند و با خشک‌کردن هوای مخزن، از بوی بد و رشد کپک جلوگیری می‌‌کند.
روبوراک در CES 2023 جاروبرقی رباتیک پرچم‌دار خود را رونمایی کرد؛ رباتی همه‌کاره که از صفر تا صد نظافت خانه را مدیریت می‌کند. شاید با شنیدن نام S8 پرو اولترا یاد گوشی‌های هوشمندی بیفتید که سامسونگ یا اپل تولید کرده‌اند؛ اما باید بگویم که این محصول در عین هوشمند‌بودن، گوشی نیست. S8 پرو اولترا نام جاروبرقی جدید و هوشمند برند روبوراک است که پکیجی کامل برای نظافت خانه در ارائه می‌دهد.
 
این جاروبرقی رباتیک به‌راحتی از پسِ خودش برمی‌آید. این یعنی از جارو‌کردن منزل گرفته تا تمیز‌کردن گردو‌غبار و بدنه‌ی خودش، همه‌و‌همه را بدون نیاز به نظارت انجام می‌دهد و خیال شما را بابت تمیزی خانه راحت می‌کند. به‌گزارش Androidauthority و طبق ادعای Roborock، شما با داشتن این جاروبرقی هوشمند دیگر دغدغه‌ای بابت تمیزی خانه‌تان نخواهید داشت.
 
البته S8 پرو اولترا اولین جاروبرقی هوشمند روبوراک نیست؛ چراکه این شرکت درحال‌حاضر S7 مکس V اولترا را در بازار می‌‌فروشد که همراه با ایستگاه اتصالی به نام راک‌داک اولترا (RockDock Ultra) عرضه می‌شود. این ایستگاه اتصال جایی است که ربات بعد از تمیز‌کردن خانه، خود را در آن‌‌جا پارک می‌کند. S8 پرو اولترا نسخه‌ای جدیدتر و قدرتمندتر از مدل قبلی خود خواهد بود که علاوه‌بر تمام قابلیت‌های S7 مکس V اولترا، مکشی قوی‌تر و ویژگی جدید خشک‌کردن هوا را نیز دارد که از رشد کپک و ایجاد بوی بد جلوگیری می‌کند.
 
همچنین، برس غلتکی لاستیکی جاروبرقی هوشمند روبوراک درمقایسه‌با نسخه‌ی قبلی ارتقا یافته است و آشغال‌ها را سریع‌تر (با فرکانس ۳ هزار بار در ثانیه) و کارآمدتر تمیز می‌کند. جاروبرقی رباتیک روبوراک تمام کارهای استاندارد دیگر جاروبرقی‌های هوشمند، مانند تشخیص مانع را نیز به‌خوبی انجام می‌دهد و به اپلیکیشنی برای کنترل و تنظیم نیز مجهز است. S8 پرو اولترا از آوریل ۲۰۲۳ روانه‌ی بازار می‌شود و انتظار می رود قیمتش بیش از هزار دلار باشد.

​​