تجارت الکترونیک

فناوری اطلاعات

February 14, 2024
15:32 چهارشنبه، 25ام بهمنماه 1402
کد خبر: 160724

همایش ملی اقتصاد دیجیتال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش دانشگاه صنعتی امیرکبیر، همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم ۲۹ بهمن ماه سالجاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

برگزاری همایش اقتصاد دیجیتال توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فرصت مناسبی است تا بخش خصوصی، حاکمیت، اساتید و دانشجویان و صنعتگران به‌هم متصل شده و تجارب، دانش و نوآوری‌های خود را در این حوزه مبادله کنند.

اقتصاد دیجیتال، به عنوان یکی از مسیرهای مهم توسعه اقتصادی و اجتماعی در آینده، نیازمند توجه و همکاری دانشگاه، بخش خصوصی و فعالین اقتصادی است.

روندها و دورنمای اقتصاد دیجیتال در ایران و جهان، نقش دولت در تنظیم‌گری و توسعه اقتصاد دیجیتال، نقش پیشران بخش خصوصی در توسعه اقتصاد دیجیتال، حکمرانی و امنیت داده، تنظیم گری، انحصار و رقابت در بستر دیجیتال، فناوری‌های پیشران و هوش مصنوعی در آینده اقتصاد، مولدسازی با استفاده از ابزارهای دیجیتال از محورهای برگزاری این همایش است.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.