تجارت الکترونیک

فناوری اطلاعات

February 28, 2024
17:40 چهارشنبه، 9ام اسفندماه 1402
کد خبر: 161720

رمیس به همراه ۴ شرکت دیگر، هلدینگ هُگر را تاسیس کرد

منبع: Peivast

شرکت رمیس به همراه ۴ شرکت و کسب‌وکار وابسته به خود، هلدینگ «هُگر» را تاسیس کرد. مدیرعامل پیشین رمیس که اکنون مدیرعامل هُگر است، می‌گوید ایجاد تمرکز بیشتر و بهتر در توسعه سرویس‌ها و محصولات، هدف از این تغییرات بوده است.

در مراسم روز مشتریان رمیس، به صورت رسمی از هلدینگ «هُگر» رونمایی شد. این هلدینگ متشکل از ۴ شرکت رمیس، داروگ، ارژنگ، سایمان، الیسون است. احسان پورمند که تا پیش از این مدیرعاملی رمیس را برعهده داشت، اکنون مدیرعامل هلدینگ هُگر است. او درباره علت ایجاد این هلدینگ گفت: برای تمرکز بیشتر و بهتر در توسعه سرویس‌ها و محصولات، یک هلدینگ فناوری طراحی و تاسیس کنیم و برای این منظور، تغییرات سهامی در شرکت‌های زیرمجموعه به وجود آوردیم. هلدینگ، مالکیت اکثریت سهام شرکت‌ها را برعهده دارد و مابقی سهام در هر شرکتی به تیمی که عملیات اجرایی را برعهده دارد از جمله مدیران و نخبگان هر شرکت، داده می‌شود.

او افزود: در حال حاضر هُگر دارای پنج زیرمجموعه است: سایمان به عنوان تامین تجهیزات فناوری برای چنل منیجمنت فعالیت می‌کند. ارژنگ، مرکز آموزش عالی است. داروگ به منظور ارائه خدمات ابری ایجاد شده، الیسون نیز به منظور ارائه خدمات در خارج از ایران ایجاد شده است. در کنار اینها واحد اوراکل نیز به عنوان یک «بیزینس یونیت» در دل مجموعه رمیس است که به عنوان کسب‌وکار خاص به آن نگاه می‌شود.

مدیرعامل هگر گفت: ساختار هلدینگ مسیری است که راه را برای تمرکز جدی بر آن محصول و خدمت باز می‌کند. به دلیل باز شدن ساختار سهامداری هلدینگ، امکان اینکه دیگران در سهامداری مشارکت کنند بیشتر خواهد شد و می‌توانیم به سرویس‌های جدید فکر کنیم.

راه قبل ادامه خواهد داشت
پس از این تغییرات، حسین اسلامی به عنوان مدیرعامل رمیس منصوب شده است. اسلامی درباره ادامه راه رمیس گفت: رمیس جدید در ادامه رمیس قبلی است و اتفاق متفاوتی نخواهد افتاد. ما مانند سابق در خدمت مشتریان و سعی بر جلب رضایت مشتریان خواهیم داشت. سعی می‌کنیم به سمت محصولات جدیدتر برویم و نیاز مشتریان را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم.

او درباره اینکه چه شد که به رمیس آمده گفت: من از سال ۹۱ مدام با رمیس در ارتباط بودم و هر چه گذشت خوشنامی رمیس بیشتر شد و ابعاد شرکت گسترده‌تر. من یک سال مشاور هیات مدیره بودم و طی فرایندی در این هلندینگ ماندگار شدم.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.