لبه تکنولوژی

September 19, 2012
17:18 چهارشنبه، 29ام شهریورماه 1391
کد خبر: 44620

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برگزارشد

نخستین جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت در سال جاری با حضور نمایندگان تام الاختیار تمامی اعضاء و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رییس مجمع عمومی این شرکت تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت مهندس «مجید خباز» مدیر کل دفتر هیأت مدیره و مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب افزود: در این مجمع عملکرد یکساله شرکت ارتباطات زیرساخت  ،ارزیابی وتایید شد.


وی افزود: به دنبال اصلاح و بازنگری در مفاد اساسنامه بر اساس ماده 10 اساسنامه ترکیب جدید اعضای مجمع عمومی از 3 عضو به 5 عضو تغییر یافت و اولین جلسه با حضور نمایندگان تام الاختیار تمامی اعضاء و وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات  به  عنوان رییس مجمع عمومی   برای بررسی صورتهای مالی و عملکرد سال 1390 در 26شهریور91  تشکیل شد.


ایشان  با اشاره به این نکته که در این جلسه به منظور آشنایی هر چه بیشتر اعضای جدید  مجمع با شرکت ارتباطات زیرساخت گزارش کاملی از حیطه اختیارات، برنامه ها و اهداف به همراه عملکرد شرکت به حاضران ارایه شد،افزود:  در این جلسه صورتهای مالی و عملکرد سال 90 بررسی گردید که در مجموع با توجه به آن که تمامی وظایف و برنامه ها مطابق اهداف پیش بینی شده  محقق شده است عملکرد سال 90 از سوی مجمع عمومی صاحبان سهام تائید و تنفیذ شد.


مدیر کل دفتر هیأت مدیره و مدیر عامل  شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد: تحقق تمامی برنامه ها و عملکرد مثبت شرکت طی سال مالی گذشته  با همت و تلاش تمامی همکاران صورت پذیرفته  که  نشان از تعهد و همکاری صمیمانه در خانواده بزرگ شرکت ارتباطات زیرساخت دارد.


 وی در ادامه  با اشاره به  سرفصل برخی مصوبات مجمع عمومی صاحبان سهام  شرکت ارتباطات زیرساخت  گفت  تامین و جذب نیروی انسانی متخصص، کمک به صندوق پس انداز کارکنان ، انتشار اوراق مشارکت و پرداخت پاداش به کارکنان و …  از جمله مصوبات این نشست بود که  پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم  و با نظر معاون محترم  وزیر، رییس هیأت مدیره و مدیر عامل در  این شرکت موعد مقرر اجرایی خواهد شد.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.