بازی

فناوری اطلاعات

October 6, 2012
21:55 شنبه، 15ام مهرماه 1391
کد خبر: 50632

انجمن ناشرین بازی های رایانه ای هم از راه رسید

 

انجمن ناشرین بازی‌های رایانه‌ای با هدف حمایت از تولید بازی های رایانه ای تاسیس شد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، انجمن ناشرین بازی‌های رایانه‌ای با حضور موسسه ها و شرکت‌های مجاز در زمینه  تکثیر و توزیع بازی‌های رایانه‌ای تشکیل شد.

تسهیل در امور مربوط به دریافت مجوزها، کنترل بازار و مراودات فی‌مابین موسسه ها ، شرکت‌ها و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از اهداف تشکیل این انجمن به شمار می رود.

اعضای مؤسس این انجمن را مدیران عامل و نمایندگان  شرکت‌ها وموسسه های مجاز تکثیر و توزیع بازی‌های رایانه‌ای انتخاب کرده اند.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.