تلفن همراه

احتمال رونمایی قریب الوقوع از آی‌پد مینی

 

یک منبع آگاه اعلام کرده که رونمایی از تبلت آی‌پد مینی شرکت اپل روز 17 اکتبر انجام خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، بر اساس گمانه‌زنی‌ها دعوتنامه شرکت اپل برای نمایندگان رسانه‌ها روز دهم اکتبر توزیع شده و از نمایندگان برای رویدادی در روز 17 اکتبر دعوت به عمل خواهد آمد.

انتظار می‌رود در این رویداد شرکت اپل از تبلت جدید خود با نام آی‌پد مینی رونمایی کند، تبلتی که گفته می‌شود روز دوم ماه نوامبر روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

این موضوع در نشریه فورچون و به نقل از یکی از سرمایه‌گذاران شرکت اپل نقل شده است که خود وی نیز مدعی شده که این تاریخ‌ها را از چند منبع آگاه دیگر شنیده است.

به گزارش سایت خبری مش‌ابل، این اظهارات در حالی صورت می‌گیرد که تبلت آی‌پد مینی چندی است که به موضوع داغ در رسانه‌ها تبدیل شده و همگان منتظر این محصول جدید اپل هستند.

گفته می‌شود که این تبلت جدید 7.85 اینچی بوده و کیس پشت آن از جنس آلومینیوم و همانند آی‌پد معمولی است.

تولید آی‌پد مینی آغاز شد
 
یک گزارش از آن حكايت دارد که تولید آی‌پد مینی هم‌اکنون در برزیل آغاز شده است.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، یک وبلاگ ژاپنی با نام Macotakara به نقل از یک منبع ناشناس اعلام کرد که تولید تبلت جدید شرکت اپل با نام آی‌پد مینی در یک کارخانه برزیلی آغاز شده است.

جزئیات بیشتری در این خصوص در این گزارش منتشر نشده است اما گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که اپل تولید این تبلت جدید و کوچک را بین دو تولیدکننده با نام‌های فاکس‌کان و پگاترون تقسیم کرده است.

شرکت فاکس‌کان اوایل سال جاری میلادی مونتاژ تلفن‌های همراه آیفون شرکت اپل را در کارخانه خود در شهر صنعتی جوندیای آغاز کرده است.

به گزارش سایت خبری CNet، این در حالی است که گزارش‌ها نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا در روز 1 اکتبر از آی‌پد مینی رونمایی کرده و اوایل ماه نوامبر فروش آن را آغاز کند.


​​