رگولاتوری

April 20, 2020
15:12 دوشنبه، 1ام اردیبهشتماه 1399
کد خبر: 110982

Ofcom آخرین نتایج اندازه گیری اشعه 5G را منتشر می کند

ICTna- رگولاتوری بریتانیا، Ofcom، آخرین نتایج برنامه اندازه گیری طیف های فرکانسی شامل شش سایت اضافه تر 5G را منتشر کرد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، Ofcom ابتدا نتایج اندازه گیری الکترومغناطیس (EMF) را در 16 سایت بریتانیا بعد از راه اندازی 5G در سال 2019 منتشر کرده است. گزارش اخیر سطح EMF را در مجموع 22 سایت 5G در 10 شهر بریتانیا نشان می دهد.
نتایج نشان می دهد که تولید گازهای گلخانه ای در هر سایت در بخش کوچکی از سطح بود که در دستورالعمل های بین المللی توسط کمیسیون بین المللی حفاظت از اشعه های غیریونیزه (ICNIRP) معین شده است.
بیشترین اندازه EMF از سیگنال های 5G به میزان 0.039 درصد از حداکثر میزان تعیین شده در دستورالعمل ها بوده است.
 
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.