فناوری اطلاعات

مشاور امور بانوان وزیر ارتباطات از میان ۲۱۷ نفر انتخاب می شود

منبع: مهر
 
وزیر ارتباطات گفت: از میان ۲۱۷ نفر از بانوان شاغل در وزارت ارتباطات که تمایل خود را برای همکاری در پست مشاور امور بانوان اعلام کرده اند، واجد شرایط ترین را به عنوان مشاور خود انتخاب می کنم.
 
 عیسی زارع پور در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی نوشت: از بدو حضورم در وزارت ارتباطات از مشورت صاحب‌نظران و نخبگان زیست‌بوم ارتباطات و فناوری اطلاعات و همکاران پرتلاشم در بخش‌های مختلف بهره بردم و در ۵ ماه اول بیش از ۸۰۰ جلسه کارشناسی و مشورتی داشتم.
 
وی افزود: در انتخاب معاونان و مدیران نیز تعجیل نکردم. بلکه سعی کردم با مشورت، افرادی را به عنوان همکار انتخاب کنم که فارغ از گرایش‌های سیاسی، از عناصر انقلابی، مؤمن، اخلاق‌مدار و از متخصص‌ترین و با تجربه‌ترین افراد حوزه اجرایی خود باشند.
 
وزیر ارتباطات گفت: این روزها نیز می‌خواهم «مشاور وزیر در امور بانوان» را از بین بانوان شاغل در خود وزارت ارتباطات انتخاب کنم. برای این منظور فراخوانی منتشر کردیم و از بانوان همکاری که خود را شایسته احراز این عنوان می‌دانند خواستیم رزومه خود را بفرستند.
 
به گفته زارع پور، در موعد مقرر ۲۱۷ نفر از بانوان همکار برای احراز این پست اعلام آمادگی کردند که ان‌شالله پس از بررسی صلاحیت‌های علمی و تجربی واجد شرایط‌ترین را به عنوان مشاور امور بانوان وزیر انتخاب خواهم کرد.

​​