فناوری اطلاعات

هر سه بازی بایوشاک را این هفته رایگان دریافت کنید

منبع: دیجی کالا مگ
فروشگاه اپیک (Epic Games Store) همواره برای تخفیف‌ها و ارائه عناوین رایگان معروف است. این فروشگاه در چند سال اخیر تلاش بسیاری کرده تا جای استیم (Steam) را در دنیای گیمینگ با کامپیوتر بگیرد. تا حدی هم موفق عمل کرده است. حال فروشگاه اپیک تصمیم گرفته تا بازی بایوشاک: مجموعه (Bioshock: The Collection) را رایگان کند. در این مجموعه ۳ عدد بازی بایوشاک وجود دارند.
1.jpg
اول از همه بازی بایوشاک ریمستر (Bioshock: Remastered) است. این بازی در اصل یک عنوان در سبک شوتر و فلسفی است. ریمستر بایوشاک در سال ۲۰۱۶ عرضه شد ولی بازی اصلی سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد. به طور کلی از لحاظ داستانی بایوشاک یکی از بهترین عناوین شوتر شناخته شده و بسیار معروف است. حال اگر این بازی را تجربه نکرده‌اید، الان بهترین فرصت است.
 
دشمنان موجود در بازی بایوشاک ظاهر خاصی داشته و به همین دلیل بازی فضای ترسناک دارد.
 
در این مجموعه بایوشاک ۲ و بایوشاک اینفینیت نیز حضور دارند. هر دو عنوان به نوعی حامی شماره ۱ بوده و داستان آن را نیز گسترش می‌دهند. عناوین بایوشاک همواره حالتی فلسفی داشته و به همین دلیل داستان عمیق دارند. بازیکنان واقعاً درگیر اتفاقات هریک از عناوین شده و تا مدت‌ها به آن فکر خواهند کرد.
 
این مجموعه تا تاریخ ۷ خرداد (۲ ژوئن) رایگان خواهد بود. پس زمان زیادی باقی نمانده است. تلاش کنید تا هرچه زودتر هر ۳ عنوان را دریافت کنید.
 
فروشگاه اپیک در این مدت تلاش بسیاری کرده تا تبدیل به فروشگاه اصلی بازی برای کامپیوتر شود. با اینحال استیم به دلیل سابقه زیاد و پشتیبانی قوی رقیب بسیار سرسختی است. البته اپیک نیز در این مدت پیشرفت زیادی داشته و توانسته توجه افراد زیادی را با عناوین رایگان به خود جلب کند.
 
یکی از عناوینی که حدود ۱ سال پیش رایگان شد، جی‌تی‌ای ۵ بود که باعث شد محبوبیت این فروشگاه به مقدار چشمگیری افزایش پیدا کند. نکته جالب اینجاست که استیم با توجه به محبوبیت و اصالتی که دارد هیچ تدبیری علیه اپیک نیاندیشیده و هیچ واکنش خاصی نسبت به این موضوع نشان نداده است.

​​