رییس شورای شهر تهران: از حداقل دکل ها حداکثر استفاده صورت می گیرد

 

براساس مصوبه شورای شهر در زمینه بکارگیری سازمان دهی شده سایت های BTS تلفن همراه در شهر تهران از حداقل دکل ها و آنتن های موبایل حداکثر استفاده صورت خواهد گرفت.
 
به گزارش سیتنا پرس، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران ، امروز در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شورای شهر تصویب کرده تا نصب آنتن ها و دکلهای BTS ساماندهی شوند، گفت: با ساماندهی سایت های BTS، از حداقل دکل ها حداکثر استفاده شده و برای منظر عمومی شهر نیز بسیار مناسب تر خواهد بود.رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مضرات آنتنهای BTS تلفن همراه خاطرنشان کرد: ما این موضوع را همچنان پیگیری کرده و از نظرات کارشناسان این حوزه استفاده می کنیم تا با ساماندهی این موضوع و مدیریت آن بسیاری از آسیبهای حل شود.چمران درباره تاثیر برگزاری نمایشگاه الکامپ گفت: تاثیر واقعی برگزاری اینگونه نمایشگاه ها باید توسط مجریان آن بررسی شده و آمارهای آن اعلام شود.
 
وی افزود: با توجه به اینکه به نظر می رسد اغلب بازدید کنندگان این نمایشگاه ازعوام مردم باشند برگزاری اینچنین نمایشگاه هایی باعث اطلاع رسانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و آگاهی مردم از این موضوع می شود.
 
چمران تصریح کرد: الکامپ برای متخصصان این حوزه نیز می تواند محلی برای تبادل اطلاعات، تعامل با آنها و بازاریابی برای محصولات و خدمات آنها باشد.
 
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور از جمله نوسانات بازار ارز و تحریم ها گفت: با توجه به تمام این مشکلات شرکت های ایرانی تلاشی مضاعف داشته اند تا با سرعتی بیشتر و جهشی ارزشمند به یک بازاریابی حساب شده  در حوزه فناوری اطلاعات برسند.

URL: https://www.ictna.ir/id/051976/

Code: 051976