اپراتورها

با اعطای گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سوی وزیر صنعت

ایرانسل بعنوان اپراتور پیشرو در رعایت حقوق مصرف‌کننده معرفی شد

eynipour-neematzade.png

درسیزدهمین دوره همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، ایرانسل موفق به دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ این اپراتور تلفن همراه کشور، بر اساس ارزیابی‌های سازمان حمايت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و از میان 108 شرکت، موفق به دریافت گواهینامه ملی ویژه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد. رضايت حداقل هفتاد و پنج درصدي مشتريان، از موارد الزامي در فرآیند ارزیابی، برای اخذ این جایزه ملی اعلام شده است.
 
در اين مراسم كه با حضور مهندس محمدرضا نعمت زاده -وزير صنعت، معدن و تجارت-، دكتر محمدباقر نوبخت -معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور-، سیدجواد تقوی سبزواری -معاون وزير صنعت و مديرعامل سازمان حمايت از مصرف‌كنندگان و توليد كنندگان-، حسین ابویی –معاون وزیر صنعت-، سیدمحمد جعفری -رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان- و جمع کثیری از مديران بنگاههای نمونه توليدي و خدماتي كشور برگزار شد؛ لوح و گواهينامه ویژه رعايت حقوق مصرف كنندگان، به مهندس علی اصغر عینی پور –معاون فنی و مهندسی ایرانسل- اعطا شد.
 
سیزدهمین دوره اعطای گواهينامه رعايت حقوق مصرف کنندگان به همت انجمن ملی حمايت از حقوق مصرف کنندگان و با پشتيبانی سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليد کنندگان، وزارت صنعت و معدن، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان استاندارد، صبح روز دوشنبه، 19 اسفندماه و به مناسبت روز ملي حمايت از حقوق مصرف كنندگان، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

​​