تلفن همراه

استاندار تهران: شهرداری به بهینه‌سازی شبکه تلفن همراه کمک کند

استاندار تهران گفت: تلفن همراه امروز جزء جدایی‌ناپذیر زندگی مردم شده است بنابراین شهرداری و تمام نهادها باید سیاست‌های خود را جهت بهینه‌سازی سیستم تلفن همراه تنظیم کنند.

 
به گزارش فارس، سید حسین  هاشمی در بازدید از نمایشگاه تلکام در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره کمک استانداری برای تقویت شبکه اپراتورها و  تسهیل در نصب آنتن‌های BTS، اظهار داشت: تمام دستگاه‌ها باید به شرکت‌های خدمات رسان کمک کنند. تلفن همراه امروزه جزء جدایی‌ناپذیر زندگی مردم شده است، بنابراین شهرداری و تمام نهادها باید سیاست‌های خود را جهت بهینه‌سازی سیستم تلفن همراه تنظیم کنند.
 
استاندار تهران افزود: در دنیای کنونی، اداره کلان‌شهرها بدون خدمات ارتباطی امکان‌پذیر نیست و  حل بسیاری از معضلات شهرهای بزرگ مانند تهران بدون خدمات اپراتورهای تلفن همراه میسر نخواهد بود.
 
وی کاستن از بار ترافیک، کاهش آلودگی هوا، صرفه‌جویی در وقت، پایین آوردن هزینه‌ها به‌خصوص هزینه سوخت و انرژی و کمک به سلامت مردم و کاهش بیماری‌ها را از مزایای استفاده از فناوری‌های مخابراتی و ارتباطی عنوان کرد و گفت: ارائه فراگیر خدمات نسل ۳ تلفن همراه نقطه عطفی در جهت توسعه خدمات ارتباطی در کشور است.
 
وی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه از خدمات کدام یک از اپراتورهای تلفن همراه استفاده می‌کند، گفت: مشترک اپراتور اول است.
 
 

​​