تلفن همراه

اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل عرضه شد

منبع: ایسنا
نرم افزار کاربردی «پیشواز ایرانسل» به کاربران گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌های عامل آندروید و iOs اپل عرضه شد.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این اپلیکیشن رسمی باعث سهولت دسترسی مشترکان ایرانسل به بانک آهنگ‌های پیشواز شده و شامل تمامی آهنگ‌های پیشواز ایرانسل با امکان جستجو از طریق نام آهنگ، نام صاحب اثر و کد آهنگ است.
 
از دیگر امکانات این نرم افزار می‌توان به بروز شدن اطلاعات با اتصال به اینترنت با زمان اندک اشاره کرد؛ امکان شنیدن آهنگ مورد نظر، اختصاص عکس به هر آوا، طبقه‌بندی آواهای انتظار در دسته‌بندی‌هایی نظیر توصیه‌شده‌ها، پرفروشترین‌ها، جدیدترین‌ها و پرطرفدارترین‌ها از دیگر امکانات این نرم افزار کاربردی به شمار می‌رود.
 
کاربران با نصب این نرم افزار می‌توانند آهنگ پیشواز مورد علاقه خود را انتخاب و تنها با یک کلیک از طریق خط ایرانسل، آن را بر روی خط خویش فعال کنند.
 
اطلاعات لازم در خصوص خدمات آهنگ پیشواز، آهنگ پیشواز شخصی ایرانسل، هدیه آوای انتظار به دیگر مشترکان، کپی آهنگ پیشواز، تنظیم آهنگ پیشواز برای شخص تماس گیرنده و یا بازه زمانی خاص از طریق این اپلیکیشن هم قابل دسترسی است.
 
نرم افزار کاربردی آهنگ پیشواز ایرانسل، از طریق بازارهای اپلیکیشن از جمله گوگل پلی و آیتونز در دسترس کاربران گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌های عامل آندروید و iOs اپل قرار گرفته است.

​​