تلفن همراه

مروری بر طرح تشویقی جدید اتصالات امارات

 
etisalat2.jpg
 
 
ایستنا - اتصالات امروز از بسته‌های جدید بین‌المللی خود رونمایی کرد که مشتریان خود را قادر می سازد به مدت یک هفته تماس‌های بین‌المللی نامحدود با تعداد نامحدودی شماره در ۱۴ کشور برقرار کنند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با نزدیک شدن به ضریب نفوذ هشتاد درصدی در امارات متحده عربی، این پیشنهاد جدید اکثریت مردم را قادر میکند تا با عزیزان خود در اکناف زمین در تماس باشند.
 
 
اتصالات در اطلاعیه خود گفته "این بسته‌های جدید بدون شک به تمام ساکنان امارات‌متحده‌عربی آرامش خواهند داد، چرا که آن‌ها می‌توانند با هزینه کم‌تر، درخواست دهند و با یکدیگر در تماس باشند".
 
اتصالات در اطلاعیه خود گفته امروزه به طور متوسط هر مشترک سیم کارت اعتباری این اپراتور در امارات ۱۸۰ دقیقه تماس‌های بین‌المللی به کشور خود برقرار میکند و مشتریانی که در این بسته هفتگی 20 درهمی را میخرند، میتوانند تا ۲۰۰ دقیقه تماس بین‌المللی بگیرند، در حالی که آن‌هایی که بسته ماهانه 69 درهمی را انتخاب می‌کنند می‌توانند از ۱۰۰۰ دقیقه تماس ماهیانه بین المللی استفاده کنند.
 
همه مشترکین سیم کارت‌های پیش‌پرداخت می‌توانند با شماره گیری کددستوری *135*90# برای این بسته ها ثبت‌نام کنند.
 
کشورهای تحت پوشش این ارتقا شامل هند، پاکستان، مصر، نپال، کانادا، آلمان، بریتانیا، استرالیا، اندونزی، اندونزی، مالزی، مالزی و افغانستان می باشند.

​​