تلفن همراه

مهدی روحانی نژاد سرپرست معاونت راهبردی و توسعه بازار رگولاتوری شد

Rohaninejad.jpg
Montazeri.jpeg
 
ICTna.ir - با حکم صادق عباسی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات، مهدی روحانی نژاد، بعنوان سرپرست معاونت راهبردی و توسعه بازار این سازمان جایگزین دکتر علی محمد منتظری شد.
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، روحانی نژاد که تاسیس گروه طیف را در کارنامه خود دارد از آذر گذشته بعنوان مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم، در رگولاتوری رسما مشغول به کار شده بود.
 
روحانی نژاد در خصوص انتصاب قبلی خود بعنوان مشاور عالی رگولاتور گفته بود: "بیست سال در بخش خصوصی بودم و سعی کردم با تصمیم سازی های درست به ارتقای صنعت و سیاستگذاری مخابرات کمک کنم. اینک راه جدیدی برای رسیدن به آن هدفی که برایش کوشیده ام، جلوی پایم گشوده شده. با اعتماد جناب آقای دکتر عباسی شاهکوه معاون محترم وزیر و ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مسئولیت یافته ام تا براساس تجربه مشاوره ۱۵ساله به رگولاتور به ایشان کمک کنم تا در این برهه زمانی مهم هم عقب ماندگی ها در توسعه شبکه باندوسیع ثابت برطرف شود و هم مردم عزیر ایران از خدمات مبتنی بر نسل پنجم موبایل بهره مند بشوند".
 
مشاور عالي ریاست سازمان تنظیم مقررات از آذرماه گذشته، ریاست کارگروه اینترنت اشياء و هوشمندسازی ستاد اقتصاد دیجيتال معاونت علمي و فناوری ریاست جمهوری، مدیریت گروه علمي - تحليلي طيف، عضویت در  هيات علمي دانشكده مهندسي برق دانشگاه شاهد و مدیریت گروه مخابرات شبكه تحليلگران تكنولوژی ایران سوابق شغلی روحانی نژاد از سال 82 تا کنون را تشکیل می‌دهد.
 
مدیرکلی دفتر بررسی های فنی و اقتصادی و مدیریت راهبردی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مشاور معاونت نوآوری و فناوری وزارت ICT در امور توسعه فناوری و صنعت، دستیار رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیریت چندین پروژه ملی از جمله تجارب مدیریتی علی محمد منتظری است. منتظری فارغ التحصیل دکتری مهندسی برق و مدرس دانشگاه در زمینه مخابرات بی سیم، پردازش سیگنال و ارتباطات ماهواره ای است.
 
براساس اطلاعات رسیده به خبرنگار ایستنا، علی محمد منتظری با حکم دکتر عباسی بعنوان مشاور سازمان تنظیم مقررات منصوب شده است.

​​