پیش‌بینی نوکیا زیمنس برای تبدیل شدن به دومین شرکت مخابراتی بزرگ جهان

شرکت مخابراتی Nokia Siemens Networks(NSN) پیش‌بینی کرده است تا سال آتی میلادی در بازار جهاین زیرساخت‌های شبکه موبایلی سهم بیشتری نسبت به شرکت چینی Huawei به‌دست آورد.به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت که دفتر مرکزی آن در آمریکا واقع شده است، با توجه به قراردادهای جدید منعقد شده خود توضیح داد که تا سال 2013 میلادی با پیشی گرفتن از شرکت Huawei می‌تواند به دومین تولیدکننده برتر سیستم‌های مخابراتی در جهان تبدیل شود.


در حال حاضر Ericsson بزرگترین مرکز تولیدکننده تجهیزات مخابراتی در جهان محسوب می‌شود که پس از آن به‌ترتیب شرکت‌های Huawei و NSN قرار دارند.


"کِنِث ریث"(Kenneth Wirth) مدیر عملیات جذب مشتری شرکت NSN در آمریکا گفتدر این خصوص به خبرگزاری رویترز گفت که شرکت آن‌ها هم‌اکنون 64 قرارداد برای به‌روزرسانی شبکه مخابراتی LTE را در دست دارد. او توضیح داد: «این قراردادها که ما امضا کردیم به زودی آغاز می‌شود».


در خبرهای مشابه "راجیو سوری"(Rajeev Suri) مدیرعامل این شرکت گزارش‌های قبلی منتشر شده را تایید کرد و خاطرنشان ساخت که شرکت او قصد دارد بخش سیستم‌های پشتیبانی تجاری(BSS) خود را به فروش برساند.


او هچنین اعلام کرد که میزان درآمدهای NSN طی سال جاری میلادی در بخش اپراتورهای مخابراتی نسبت به سال قبل ثابت است که البته با این وجود افزایش درآمدها در نیمه دوم سال جاری میلادی پیش‌بینی می‌شود.


URL: https://www.ictna.ir/id/044474/

Code: 044474