باندپهن

بیدخام خبر داد: امکان صدور صورتحساب ماهانه قبوض تلفن ثابت فراهم می شود

سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: به زودی و با فراهم شدن امکانات ، برای کارکرد تلفن ثابت بیش از 50 هزار ریال در ماه صورتحساب ماهانه صادر خواهد شد.
 
به گزارش ستاد خبری شرکت مخابرات ایران در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، بیدخام  ضمن اعلام مطلب فوق افزود:  صدور این صورتحساب با هدف مدیریت هزینه های صورتحساب برای مشتریان ، ساماندهی و یکپارچه سازی پرداخت قبوض تلفن ثابت، برای مشتریان تلفن ثابت که مبلغ کارکرد ماهانه آن ها بیش از 50 هزار ریال است، خواهد بود.
 
وی افزود: در این صورتحساب مشتریانی که قصد دارند کارکرد تلفن ثابت خود را به موقع پرداخت کنند ، می توانند  با دریافت شناسه قبض ، شناسه پرداخت و مبلغ قابل پرداخت از طریق پیامک های اطلاع رسانی که با هدف اعلام کارکرد ماهانه ارسال می شود ، نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام کنند.
 
بیدخام با اشاره به جایزه ویژه مشتریان خوش حساب اظهارداشت : امکان مکالمه رایگان درون شبکه برای مشتریانی که قبض خود را تا قبل از بیستم هر ماه به صورت غیرحضوری از طریق درگاه های الکترونیکی پرداخت کرده اند، از امکاناتی ست که به زودی برای مشترکین تلفن ثابت در سرتاسر کشور اجرایی خواهد شد.
 
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه ارسال پیام صوتی به تلفن ثابت از دیگر از امکاناتی ست که به زودی برای مشترکین تلفن ثابت فراهم می شود ،خاطرنشان کرد: رویه فعلی چاپ و توزیع قبوض ادامه خواهد داشت و در کنار آن، اطلاع رسانی صورتحساب ماهانه نیز به عنوان یک امکان جدید در نظر گرفته شده است.

​​